Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Andor név mellé milyen második...

Andor név mellé milyen második név illene?

Figyelt kérdés
Tudnátok tippeket adni Andor név mellé másodiknak? Apukának nagyon tetszene az Andor név.

2022. nov. 6. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Dániel

De szerintem felesleges második név, a legtöbb ember nem használja. Mármint max. ha nagyon gyakori a vezetéknév, vagy ha nem tudtok megegyezni, mert egyikőtöknek nagyon ez, a másiknak nagyon az tetszik, hát jó. De csak azért, mert legyen... nem kötelező. Az Andor teljesen jó név, nem kell kiegészíteni.

2022. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
jó ronda hahaha
2022. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Általánosban vagy talán még középben is Andi-nak fogják csúfolni.
2022. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, szerinted hogyan fogják csúfolni, sem az, hogy számodra mennyire tetszik. Mehetsz aludni!
2022. nov. 6. 19:10
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

(Feltételezem, hogy a múltkori, másik Andoros kérdés is te voltál.)

Szerintem a Dániel teljesen jó hozzá. Esetleg Levente vagy valami hasonló, mert szerintem egy három szótagú névvel jobban hangzik, bár sok függ a vezetéknévtől is.

De én sem biztos, hogy adnék második nevet. Az Andor amúgy sem egy gyakori név, valószínűleg nem lesz belőle kettő sehol, nincs szükség egyéb megkülönböztetésre.

2022. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én X. Gábor Andort ismerek.
2022. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Imádom ezt a nevet, ismerek egy cuki kisfiút akit így hívnak. A tesói néha szokták Andinak hívni, de ez nem csúfolás, hanem egy korrekt becenév az Andorra szerintem. A Gáborra sem csúfolás a Gabi. A Dániel tényleg jó utána vagy Sámuel vagy az Andor Tamás sem rossz. Andor Péter még jó lehet. Valami egyszerű de nagyszerű és gyakoribb második nevet választanék a ritka Andor mellé.
2022. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező! Szerintem nagyon szép név az Andor, (kedvenc nevem) jól teszed, ne foglalkozz ezekkel a nem mondom milyen értelmi szinten lévő emberekkel.



"Általánosban vagy talán még középben is Andi-nak fogják csúfolni."



Már bocs, én középsulis vagyok, de nem hinnem, hogy a kérdező is olyan reta.rdált lenne, hogy valami pu.tri c¡gany suliba küldje a gyereket. Úgyhogy ez a probléma nem áll fent. Attól amiért te ilyen fogy@tékos környezetbe jártál (bár sztm oda való is vagy) más meg nem ilyen hülye



Üdv, az ország egyik legjobb gimijebe járó csajszi.

2022. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

8# Én téged nem foglak minősíteni, annál több eszem van. Csupán a környezetem múltbéli tapasztalatait írtam le. És nem, nem Andornak hívnak.

Egyébként az elit iskola nem garancia semmire.

2022. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Mindenféleképp vegyes vagy magas hangnemű nevet választanék mellé.
2022. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!