Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen praktikák vannak, hogy...

Milyen praktikák vannak, hogy igyon a baba?

Figyelt kérdés

Hozzátáplálás mellé nem iszik a baba. Mindenki azt mondja, kellene neki. Próbáltam vízzel kínálni, baba teával, gyümölcs levével. Egyik sem kell neki.

Próbáltuk cumisüvegből, korának megfelelő itató pohárból, sima pohárból. Egyszerűen nem akar inni. Evés után van, hogy tápszert még elfogad. De semmi mást. És azt se mindig.

Van valami bevált praktika? Vagy csak kitartóan kínálni kell, és egyszer csak majd elfogadja?


2022. nov. 7. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyém sem ivott szinte semmit amikor elkezdtük a hozzátáplálást, mondjuk ő szopizott is mellé. Én folyton kínáltam néha elfogadta , néha nem. Kb 1 éves lehetett amikor normálisan elkezdett inni.
2022. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Csőrös pohár vált be. De kis nál is működik csak az macera,svéd itatópohár esetleg.
2022. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így volt mind a 2 gyerekem. Próbalhattam bármiből barmit, nem ittak. Ment a szoptatás, eleinte az elég folyadék volt.


8 hónaposan kezdett mind a 2 inni.


Erre is meg kell érniük.

2022. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Kitartóan kínáld, egyszer majd elfogadja. Mindig legyen elérhető számára víz. Ennyi.

A tápszer is folyadék, szóval ha azt issza, akkor azért nem szomjas

2022. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!