Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen praktikák (népi jóslato...

Milyen praktikák (népi jóslatok, legendák) vannak arra, hogy nagyobb eséllyel legyen fiú/lány egy baba?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Nekünk ez a módszer 2- ből 2-szer bejött.

[link]

2018. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Ez nekem is bejött 3-ból 3x.

Viszont eszerint nekem fiúnak kellett volna lennem, és az unokahúgomnak is. Vagy-vagy... :)

2018. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Czeizel módszernek nézz utána, elvileg 70% hatékonyságú.

A kínai naptár nekem elsőre bejött, viszont most is lányt kéne eszerint várnom, és fiú lesz, úgyhogy másodjára nem :)

2018. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmilyen.
2018. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Semmilyen nincs,ami jön el kell fogadni,és boldognak lenni hogy egészséges. Nem belerokkanni mert épp nem fiú hanem lány vagy forditva.
2018. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aki a kérdésre válaszolt, annak köszi.


Nem biztos módszert kérdeztem. És nem is a hatékonysága érdekel. Kis mintavétel esetén különben sincs rendes statisztika.

Páran félre értették a kérdést. Szóval az érdekel, milyen módszerekkel próbálkoznak és nem az, hogy az orvosok vallása milyen.

2018. júl. 29. 13:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy forditottak a pontszámok, de ez a gyk.
2018. júl. 29. 13:33
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma kaptam olyan tippet, hogy sok húst eszik a pasi , akkor fia, ha sok zöldséget lánya születik


Több írásos emlék szól arról, hogy nász éjszaka Juhfarkot kell inni, akkor fiú gyerek születik.


Ismételten nem a valóság tartalma a lényeg, hanem a motívum. (gyk)

2018. szept. 17. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!