Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell/lehet elkényeszt...

Mennyire kell/lehet elkényesztetni ha beteg babád? Nem nagyon játszik el egyedül most, én meg mindig felveszem! Azt mondták nekem ne vegyem fel, mert megiszom később a levét! De sirni nem akarom hagyni! Füle fáj!

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon!
2010. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól függ, emnnyi idős.

miből gondolod, hogy jobb neki, ha cipelgeted?!

2010. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk 8 hósan volt 3 napos láza,másfl hétig (6 napig volt lázas utána kiütéses 4 napuig),és persze ha beteg,még úgysem hagyom sírni!Mondjuk mi hordozókendőzünk,így a betegséget szinte abban vészeltük át,kivéve a hűtőfürdőket!De kb 1 hétig utána annyira nyűgös volt,nem játszott egyedül,de aztán vissza változott!És ugyanolyan lett mint volt,nem kellett ölben tartanom,mert újra egyedül akart játdzani!De engem nem érdekelt mi lesz később,ha beteg akkor van rám a legnagyobb szüksége!
2010. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos!
2010. szept. 29. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja nálunk is volt 3 napos láz és a velejárója.Hát mit mondjak..Szegényt nagyon sajnáltam mert eddig nem volt beteg,ilyennek még nem láttam.Az egyébként izgö mozgó gyerek mint egy alvajáró csetlett botlott,gyenge volt.Alig vagy eggyáltalán nem evett.Szóval nagyon sz@rul volt szegénykém.Úgy bujt hozzám mint addig még soha-nagyon anyás volt az idö alatt.Arra volt szüksége hogy odabujjon az ölembe akkor odabujt,nem is jutott eszembe hogy eggyáltalán elkényeztethetem ezzel hiszen beteg volt.Miután meggyógyult minden visszaállt a régi kerékvágásba.1 éves mult a srácom.
2010. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ahogy az első írta,nagyon!!de tény,hogy egy beteg gyerek még inkább törődést igényel.ki ne tenné meg.nálunk is volt kemény influenza sokat bújt hozzám,és csak a kezembe volt nyugodt.mikor meggyógyult,igényelte volna ugyanúgy a sok törődést,de szépen lassan fokozatosan leszoktattam róla és 2 hét alatt visszatért minden a régi kerékvágásba.De ha megint beteg lesz ugyanúgy kényeztetni fogom,és később meg leszoktatni a már elhagyott dolgokról.erről szól az anyaság.
2010. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!