Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám pár napja nem bír...

4 hós babám pár napja nem bír egy percet sem egyedül, és egész nap kézben akar lenni. Nem beteg szerencsére. Hiába rakom körbe játékokkal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 honaposan kezdte ezt csinálni afiam,gondolom jön afoga és ilyenkor nyügösebbek a megszokottnál,nehezebb lekötni öket,még ha te nem is látod hogy bujna ki a foga a fogcsirák már mocorognak és ez zavarja!Vagy még esetleg afrontok befolyásolhatják,mert mostanában elég sok van belölük,ahogy minket ugy a babákat is megviseli!Legyél türelmes,magátol rendezödni fog ahogy nálunk is,esetleg ha van pihenöszékje rakd bele vidd magaddal hol éppen dolgod van beszélj hozzá,énekelj neki vagy kapcsolj valami gyerekzenét!
2009. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálja, szintén pár napja, és szintén 4 hónapos. Én is a fogára gyanakszom, mert tömi a kezét a szájába. Sokat nyűgösködik. Szerintem ezt csak türelmesen átvészelni lehet, más megoldás nem igazán van rá. :(
2009. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babócám is 4 hónapos. Szerintem is a foga jön. Ugyanis, ha a kisujjammal masszírozom a kicsi ínyét, hagyja és egy darabig nyugton van. Nekünk ma az újság gyűrés és az ablakon nézelődés jött be. Szerencsére ebben a szép időben tudtuk sétálni és most bealudt. Szerintem te is vidd ki egy kicsit a levegőre, amíg világos van, a babakocsiban is el tud nézelődni.

Kitartást! :)

2009. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen Nektek!
2009. febr. 25. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!