Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babának érdemes...

13 hónapos babának érdemes ilyen autósülést venni?

Figyelt kérdés

[link]


Most kuponakciós lesz októberben, 26990.-

Van valakinek ilyen ülése? Érdemes megvenni? Szűkítő kell venni még neki bele?


Van már egy Römer ülésünk, az nagyon kényelmes neki, ezt 2. ülésnek anyukámhoz venném, hogy ha nála van a babám, ő is tudjon vele menni autóval (ezt inkább nem részletezném, szükségünk van egy másik ülésre mindenképp)

Az espiro Optima pro ülést néztem még... annak mintha jobb lenne a fejvédelme, de ezek csak jobb ülések, nem?

mit gondoltok?


2010. szept. 29. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
ez jó....
2010. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
sztem is jó.:D
2010. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Concord ülések teljesen jók,én nagyon örültem volna,ha ilyet tudtunk volna venni.Jó választás.Egyébként sógornőmék mindkét gyermekének ilyet vettek,de ha jól emlékszem talán 10-11 hós korukig használták a szűkítőjét,így szerintem nektek már nem kell.Rengeteget utaznak egyébként,nincs vele gondjuk..De vidd el a babád a vásárlásra és nézzétek meg,kellene-e neki esetleg a szűkítő.
2010. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,azt még megkérdezhetném tőled,hogy hol tudtad megnézni,mi lesz októbertől akcióban?
2010. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen ülésünk van, de az én fiam akkor kapta ezt, amikor a 9-18kgst hosszra kinőtte. 20 hós volt akkor.


Ez az ülés csak 1 pozicióba dönthető, ezt vedd figyelembe:)

2010. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, s természetesen várok még!


az akciókat az októberi baba magazinból tudom, előfizető vagyok és ma jött a postával

2010. szept. 29. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk Espiro Optima ülésünk van, szeretjük. Kényelmes. De ez a Concord is jónak néz ki. Nézzétek meg élőben mindkettőt, próbálja ki a gyermeked.
2010. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!