Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A túró bevezetését követően...

A túró bevezetését követően hányadik alkalommal ehet egy egész adagot a kislányom?

Figyelt kérdés

múlthéten szerdán adtam először neki túrót 1 kávéskanállal, szombaton egy teáskanállal, és hétfőn egy evőkanállal. Ma már megehet egy teljes adagot?

A sajttal ugyan így kell eljárnom majd?


2010. szept. 29. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem lett tőle baja, akkor nyugodtan eheti. Még így is alaposabb vagy, mint amiket hall az ember :) Jól teszed :)

Valószínű, ha a túróval nincs gond, a sajttal sem lesz, abból mehet egyből szerintem a teljes adag (gondolom valami ráreszeled neki, az úgysem olyan sok).

2010. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is óvatosabb vagy az átlagnál. :) Nálunk egyébként az volt, hogy csináltam egy kis banán-meggy-túró egyveleget, hogy megkóstolja. Szerinted? Egy egész adagot azonnal betolt, mert követelte. :)
2010. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor ma fincsi túró-barack összeállítást fog uzsizni. :-)
2010. szept. 29. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!