Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen téli csizmát/hótaposót...

Milyen téli csizmát/hótaposót vennék 1.5 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
amelyik tetszik
2022. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha már stabilan és aktívan jár, akkor vegyél neki olyan cipőt, aminek rugalmas a talpa, a bokáját pedig rendesen tartja. Ha még nem jár, akkor elég neki egy téli kocsicipő is.
2022. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Bakancsot bélelt ddstepet

Könnyű, hajlékony a talpa

Nagyon meleg


Ha nincs hó, addig ez bőven elég.


Hótaposó meg mindegy. A felülete mindenképpen vizes lesz, nem olyan sokat van rajta, plusz puha hóban viseli.

Tulajdonképpen lábméretfüggő.

Nekünk a decathlonos vált be.

De ezt csak hóban veszik fel nálunk, minden másra a bakancsot/téli cipőt adom

2022. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk mondjuk még csak 13 hónapos, de szamosat vettünk neki.


[link]

2022. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

CMP hótaposót vettem mikor 1 éves volt, ez volt az egyetlen normalis ami tépőzáras oldalt, hogy beleférjen rendesen a lába, és így lábszár méretnek megfelelően állítható, nem lötyögött rajta. Nagyon jó minőségű cipő, de nem használtuk ki.

Így tavaly 2000ért vettem a kínaiban egyet ami épp volt, mikor leesett 5centi hó január végén, úgyis tudtam hogy csak egyszer lesz rajta amíg másnapra el nem ovad.

Idén szintén a kínaiban vettem egyet, ha esetleg lesz hó.

A hótaposón kívül "normális" cipői vannak, főleg a Geox márkát szeretem, az nagyon passzol a lábára és kényelmes.

2022. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit off, de ez a "tartja a bokáját" hülyeség mikor fog már kikopni? Egy járóképes gyereknek semmi szüksége nincs extra bokatámaszra, sőt... csak ront a helyzeten egy ilyen cipő, mert nem erősödnek meg kellően azok az izmok meg szalagok a lábában, amiknek valóban az a feladatuk, hogy tartsák a bokáját. Ez ugyanolyan, mint az, hogy nem rakjuk bébikompba a gyereket, meg nem vezetgetjük amikor járni tanul, mert tök máshogy kell mennie mindkét módon, mint egyedül, segítség nélkül. A bokáját se a cipőnek kell tartani, ellenkező esetben mezítláb összecsuklana szerencsétlen.
2022. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!