Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális hogy 15 éves...

Az normális hogy 15 éves létemre nagyon vágyok egy kisbabára?

Figyelt kérdés
Természetesen nem lesz,de meglátok egy babás képet és végem:)
2013. júl. 23. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :)

Örülök, hogy van eszed, ez jó dolog.

De azért nyugodtan "elfolyhatsz", ha meglátsz egy babát :)

2013. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetes. Kamasz vagy, a hormonjaid igazi nővé érlelnek.

A legtöbb nő pedig ösztönből szereti a kisbabákat.

Én amióta az eszemet tudom vágytam egy babára, minden kisbabát fel akartam venni, dajkálni, imádtam, őket.

Mégis csak most felnőtt fejjel a férjem oldalán vállaltam gyermeket.


Kívánom hogy sikeres életed legyen és megtaláld az igazit, akivel kisbabát vállalhattok majd egy 5-10 év múlva.

2013. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem 15 évesen inkább a pasikon járt az eszem, de babákról nézhettem akármilyen cuki képet valahogy nem fogott meg. Volt egy időszak, amikor egyenesen rettegtem a babasírástól, mert láttam egy filmet, amiben volt egy baba, aki meghalt és az egyik főszereplő halucinált róla, ahogy a plafonon mászik és sír. Brrrrr! De aztán amikor terhes lettem, megváltozott minden, és most már én is olvadozok. Most... Így 27 évesen... :)
2013. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!