Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Növekedési ugrás lenne?

Növekedési ugrás lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 3 hetes kisfiam(vasárnap töltötte)az utóbbi 3 napban nagyon rosszak az estéink. Fürdés után neki szopi és alvás lenne, de egy idő után kiköpi a cicit sír, "toporzékol" és vigasztalhatalan. Gondoltam itt cumizavarra is, mert védőnő és gyermek orvos tanácsára múlthét elején elkezdtünk cumit használni, de rendesen leszívja a mellem. Szóval ha 20 órakor próbálom elaltatni akkor 23 órakor tudom lefektetni és most zsinórba 2x kell éjjel pl hajnali 3 kor, 5 kor és az altatás kb 30 perc. Nappal nincs ilyen bajunk...nem tudom mi történt esetleg fülgyulladás?. Tanácstalan vagyok.. ha tudtok valami okosságot akkor írjátok meg 🙏🏻


Előre is köszönöm



2022. nov. 14. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Életkori sajátosság. Három hetes babánál ez egyáltalán nem vészes, óránként is kelhetne…
2022. nov. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás. Legyen sokat mellen, majd elmúlik.
2022. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sokkal rosszabb volt a helyzet. Mi órákat altattuk. Minden nap délután 6-tól kezdte az üvöltést, nem bírt elaludni, csak este 10-11 körül, aztán óránként kelt és sírt. Nappal se nagyon aludt. Nálunk azt mondták, hogy az alvásszabályozása még éretlen, nem megy neki az alvás. Kb. 4 hónapos korára ez rendeződött, és fél órán belül elaltatjuk sírás nélkül.
2022. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha éjjel 2x kel, az nagyon jó. A kezdeti eszik-alszik nem tart örökké. De bocsánat, én nem értem hogy lehet 3 órán keresztül altatni. Sír végig? Vagy mi történik ilyenkor? Ha nem aludt el 10 percen belül én letettem, akkor ne aludjon. 20 perc múlva megint megpróbáltam. Egy idő után ki lehet tapasztalni az igényeit.


Mennyit van ébren 2 alvás közt nappal? Ilyen pici babák kb 1 órát tudnak ébren lenni. Ha nem alszik eleget nappal, az nem azt jelenti Hogy éjszaka fog jól aludni. De mondom, ha csak ennyiszer kel az nagyon jó.

2022. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 es csak akkor marad csöndben ha cicin van ez 3 napja kezdődött hogy ezt csinálja azelőtt volt hogy 4 órát is aludt megvolt a szopi be az ágyba hajnali 2 kor kb kelt aztán cici és 7 kor kelt. Igényszerint szoptatok tehát ha megébred éjjel viszont
2022. nov. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!