Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy ha enren van...

Normalis hogy ha enren van csak eszik a babam?

Figyelt kérdés
1 hete szuletett es gyakorlatilag ha nem alszik hanem ebred van akkor sir ha ehes es ennyi. Megszoptatom es jo esetben vissza alszik v sir meg egy kicsit akkor meg szopi aztan bekomal. Ennyi. Nornalis ez? Mikor lesz mar vmi kis szemezgetes, kis mosoly v vmi kommunikacio?
2022. nov. 14. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hetes, nem is értem, hogy mi a bajod neked ezzel... Teljesen normális, sőt még hetekig ez lesz. Ha ennyire bizonytalan vagy, illetve nem tudod, hogyan működik egy baba, akkor olvasd utána inkább a gyakorin való kérdezgetés helyett. Hidd el, az hasznosabb dolog.
2022. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még sokáig így lesz. 3 meg 6 hetes növekedési ugrásnak pedig gyorsan nézz utána, ne aznap kapj majd agyvérzést.
2022. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

1 hetes szerinted mit kene csinalnia ?? Harry Pottert olvasni ?


9 honapod volt felkeszulni, vagy ottvan ugye Google a jo baratod, es beirod, hogy mikor mosolyognak a babak, maris meglatod 🤦🏻‍♀️

( amugy azt hittem, hogy alaplveto intelligencia tudni, hogy egy 1 hetes meg nem mosolyog szandekosan )

2022. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van.Még hónapokig nem fog veled szemezgetni,meg mosolyogni rád.
2022. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3. gyerekem volt olyan, hogy ha ébren volt, vagy sírt vagy evett. Az első egy-két hónapunk így telt. Utána meg foglalkoztatni kellett folyamatosan, akkor el volt. Amikor megtanult mászni, akkor tudtam bármit is csinálni, mert akkor már elvolt. De minden gyerek más.
2022. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vao, koszonom a sok szuperanyunak a kioktatast
2022. nov. 15. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi,de az nem szuperanyuság,hogy el tudom olvasni hogyan fejlődik a gyerekem.Én nem írtam semmi kioktatót,de bicskanyitogató ez a stílus amiben most válaszoltál.Nem olvastál semmiről a babával kapcsolatban amég vártad? Akkor lesz még pár meglepetés.
2022. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sztem meg az bicskanyitogato, hogy egy teljesn uj eletszakaszba lep az ember, ahol minden felkeszultseg mellett is el tud bizonytalanodni az ember a legalbvetobb dolgokban is akar. Erre ilyen lekezeloen beszelni vkivel hat nemtudom… sok empatia nincs bennetek.
2022. nov. 15. 14:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit vegyél vissza, kérdező, mert a helyzet az, hogy ha valaki annyira felkészült, akkor ilyen alap dolgokban nem fog elbizonytalanodni. Csak téged minősít a kérdésed és az arra kapott válaszok miatti reakciód is. Megértem, hogy most egy felfokozott érzelmi állapotban vagy, de ettől még nem kell hisztis p-ként viselkedni, ha megmondják neked az igazat. Sem kötözködés, sem kioktatás nincsen abban, amikor tényként közölnek veled valamit. A baba táplálása, pelenkázása, tisztán tartása, és egyébként az alap szükségleteinek ellátása egy olyan alap és minimum szintű elvárás minden nőtől, aki gyereket szül, hogy csak az nem néz utána, aki sz*rik bele magasról a terhesség utáni időbe. Szóval inkább vegyél vissza a stílusból, mert hidd el, a letojom hozzáállásoddal még rengeteg hasonló szituban lesz részed. Inkább vegyél egy szakkönyvet, vagy kérj segítséget a védőnőtől, ha ennyire tudatlan vagy.
2022. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen a babák még sokáig eszik-alszik-sír háromszögben mozgolódnak, illetve relatíve sok, mert 3-4 hónap leírva nem tűnik soknak, de amikor az ember éjjel is mondjuk 2 óránként kel akkor még rengeteg.

Olyan 6 hét körül kezdenek el igazi mosolyokkal ajándékozni, de akkor is max napi 1x 2x és nem biztos, hogy minden nap, az sem, hogy mindenkinek, tehát lehet, hogy apuka még később fogja csak látni. Az én fiam pl 2 hónaposan kezdte csak és nagyon szűk marékkal osztotta. Most 5 hónaposan már egy igazi kis kacagó dumazsák, de úgy érzem mintha az elmúlt 5 hónap 5 év lett

volna.

Lesznek növekedési ugrások is 3 meg hat hetesen illetve 3 meg 6 hónaposan, mi ebből csak a 3 heteset szenvedtük meg, akkor pl csak evett vagy sírt. Az alvás abból kimaradt. Tehát egész álló nap cicin volt és hiába tűnt úgy, hogy elaludt amint mozdultam mellőle vagy mozdítottam

őt (attól függ milyen pózban voltunk épp) azonnal sírt.

Hát ez ilyen most még, arról nem is beszélve hogy még nem is igazán lát, tehát ez a kontaktolás még odébb van.

2022. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!