Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsra lenne szükségem. Kis...

Tanácsra lenne szükségem. Kisfiam 20 hónapos,pár hete vettem észre lefekszik a szőnyegre hassal és picit mozgatja a fenekét Nem tudtam miért csinálja,miközben tegnap vettem észre ,hogy ilyenkor feláll a kukija Mit tanácsoltok,ez normális?

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy normális, ő nem tudja mi a szex, de az ösztön benne van.
2022. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2022. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez újdonság?

Persze, hogy normális már baba korban is!

2022. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Ne szidd le, ne alázd meg emiatt. Most még azt se fogja megérteni, ha megbeszéled vele, hogy nem mindenhol szabad ezt csinálni. Később persze el lehet magyarázni, hogy ez kellemes dolog, de lehetőleg akkor csinálja ha egyedül van a szobájában.


Élénken él bennem a kép hogy engem anya egyszer nagyon számonkért egy ilyen miatt. Nemtom, kb négy lehettem és valószínűleg megviselt ha ennyire emlékszem rá lassan harminc év távlatából.

2022. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Napi pedo kérdés?!
2022. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, látod erre nem is gondoltam, pedig sok perverz lábatlankodik itt a gyakorin. :-(
2022. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Normális. Önkielégít a maga módján. Bár még nem tudja, mi az, de attól ugyanúgy "jó érzést" okoz neki.


Hagyd rá, de annyit kérj tőle, hogyha úgy érzi, vonuljon el - ezt főleg nagyobb korra jó megtanítani nekik.

Nem mert szégyen, hanem mert magánügy.

2022. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!