Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyet adhatok a 7 hónapos...

Ilyet adhatok a 7 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
Mindenhol a gesztenye pürét (natúr) olvasom, én pedig olyat vettem ami főtt, héj nélküli, tartósító- és adalékanyag mentes, ilyen légmentesen lezárt tasakban van. (tescos) Egész gesztenyék, és ha felbontom el kell fogyasztani, mert nem sokáig áll el, de mivel elég sok van benne, a maradékot lefagyaszthatom szerintetek? Még nem evett gesztenyét, így nem tudom ez jó-e?
2010. szept. 29. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
En adtam ilyet 7,5 honapos babamnak es imadta. :) En felforralt vizben tettem a lezart zacskot es hagytam benne par percig allni. Igy jol felmelegedett a gesztenye es csak osszetortem neki egy kicsit villaval es nagyon szerette. A maradekot megette a ferjem tejszinhabbal igy sajnos nem tudok neked segiteni a lefagyasztasban de nyugodtan add a babadnak, nincs benne semmi karos anyag, legmentesen van lezarva es igy van tartositva.
2010. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, akkor megkóstoljuk holnap.
2010. szept. 29. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
én tescosból semmit nem adnék:-(((
2010. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a gesztenye az elsők között van, amit kaphat egy baba. Én már 6 hónaposan adtam neki gesztenyét, csak pár szemet a gyümölcshöz. Ízlett neki, bár egy kicsit felfújta. Én mirelit előfőzöttet vettem neki, de az nagyon drága (100 gr 500 Ft), így idén teszek el magunknak a mélyhűtőbe.

Szerintem semmi gond nem lesz, ha lefagyasztod a maradékot.

2010. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!