Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 fokban mi az ideális...

21 fokban mi az ideális öltözet a baba számára?

Figyelt kérdés

Lassan 6 hónaposom sokat van a földön, próbál kúszni, néha a szőnyegről is lejut valahogy. 21 fok van a lakásban, általában hosszú ujjú body és egy vastagabb, velúros rugi van rajta itthon. Szerintetek ez elég? Én fázós vagyok, rajtam több réteg van, de nem akarom túlöltöztetni sem.


Nálatok hány fok van és mi van a babátokon?


2022. nov. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szintén 21 fok, Szintén 6 hónapos baba. Kúszik, szóval már nem marad meg a habtapi szőnyegen.

Melegítő nadrág van rajta, rövid ujjú body és hosszú ujjú felső. Nem vastag pulcsi, hanem póló anyagú hosszú ujjú.

Nem szokott fázni. Mozog eleget. :)

2022. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Zokni, melegítő naci, egy ujjatlan és egy hosszú ujjú body. 23 fok körül már lekerül az ujjatlan body is.
2022. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Zokni, melegítő, hossz ujjú body volt rajta ilyenkor.
2022. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
elég
2022. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem fázósak a gyerekeim (mert így szokattam őket?). Rövid ujjú bodyban, vékony nadrágban, zokni nélkül kúsztak egész têlen 21-22 fokban.
2022. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!