Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fejlesztő játékokat...

Milyen fejlesztő játékokat érdemes megvenni a kicsi babámnak? Nálatok milyen játékok váltak be és melyikek voltak feleslegesek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. nov. 15. 15:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg még 2 hónapos a kicsi babám. A csörgő érdekli eddig. Játszószőnyeget vettünk már. Jövőre vonatkozóan érdeklődnék, hogy milyen játékok hasznosak valóban a lányomnak, amit tényleg érdemes megvenni.
2022. nov. 15. 15:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Formabedobo majd fog kelleni kb. 1 évesen. A másik amit linkeltel az szerintem nem jó, unalmas, nincs is célja ezeknek a golyovezetőknek. Esetleg gyurupiramis érdekesebb nekik, vagy lego duplo.
2022. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Formabedobót imádja.
2022. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Jó a formabedobó, de az első nem jó, mert rengeteg a forma, és nem látja az összes opciót elsőre, és csak idegesíteni fogja elsőre, hogy miért nem sikerül. Ez csak nagyobbaknál működik.


A második nekem zavaros.


Pár hónapos korban kis csörgő plüssök válnak be leginkább.

2022. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden játék fejlesztőleg hst rá. Egy flakonban lévő kupakok is. Az a legjobb fejlesztes ha hagyod, hogy felfedezze azt, ami erdekli. Illetve kint lenni és ott is hagyni maszni, terdelni, jarni, esni stb később.
2022. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Most a csörgők érdeklik, meg amikor ringatva sétálok vele a házban, akkor az ablakokat és a csillárokat szereti nézni. Felfedezni, körbenézni a házban, ezt élvezi nagyon.

2022. nov. 15. 17:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam most 8 hónapos és az köti le a legjobban, hogy üres tápszeres dobozhoz ütemesen hozzávágja a formabedobó kockáját.
2022. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Ruhellte a fiam a formabedobot, sosem jatszott vele, pedig volt vagy harom (mindenkitol azt kaptunk)


Nezz az Instagramon vannak tok jo videok, hazilag kesziteni jatekokat.

Legalabb nem a muanyag vackokkall szennyezed tovabb a foldet, amit 1 nap alatt megun.


Tok jokat latok. Pl. wc papir , papirtorlo gurigat ragasztani szekreny oldalara , es ebbe dobal labdakat ( szivacsbol, fonalbol pl.), Ikeas zarhato tasakba viz, csillampor, akarmi, etetoszekre ragasztva. Millio lehetoseg van.


Az enyem szeretett kockakat egymasra pakolni, furdos jatek szinten az egymasba pakolos, baba konyvek

2022. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, amit linkeltel masodik, volt olyanunk ( nem ez a marka , de ugyanez a jatek), szerette de nem sokat jatszott vele.


Volt meg valami zenelo doboz, na azert odaig volt.

Fa huzogatos jatek, az a retro fajta, zenei instrument

2022. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg torony építő? Nem tudom, mi a hivatalos neve, arra gondolok, ami kisebb-nagyobb “poharakból” áll, az én 8 hónaposom nagyon szereti, illetve még a szilikon építőkockákat, színes képeskönyveket is.
2022. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!