Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemes vinni wellness...

Mit érdemes vinni wellness hétvégére egy 8 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk nagy wellnessezősök, életemben talán 2-3-szor voltam, most elmegyünk a 8 hónapos kisfiunkkal a Kolping Hotelbe. Mi az, amit feltétlen érdemes magunkkal vinni, és esetleg nem gondolnék rá, vagy nektek hasznos

Volt? Köszönöm a válaszokat!



2022. nov. 18. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Két-három napig írj fel mindent, amit használsz a gyerek miatt, akkor nem felejtesz el fontosat.

Elegend mennyiségü ruha, pelenka, ápolószerek, esetleg tápszer, alvós játék, kedvenc játékai, orvosi kiskönyve (ha netán megbetegednek), alapgyógyszerek.

Igazán nagy stresszt nem érdemes csinálni, mert üzletek mindenhol vannak, ha valami otthon marad, ott is tudsz venni.

2022. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Valakit aki tud foglalkoznia gyerekkel hogy legyen értelme elmenni
2022. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Mindent, amit otthon is használtok, plusz törcsi, vagy valami, amire letudod tennina wellness részlegben, úszópelenka és fürdőnaci. Meg kell kérdezni, hogy kiskádat meg ilyesmit adnak-e, ha tápszeres, hol tudsz melegíteni, stb.

Bár mivel a Kolping bababarát, ezért meglepődnék, ha nem adnának szinte mindent.

2022. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Kérjetek kiságy, illetve kiskád bekészítést. Én szoktam vinni cumisüveg melegítőt, mert abban a bébiételt és a tápszerhez a vizet is meg lehet melegíteni. Kanál+tányér a babának. Ha valami kimarad meg ott a bolt.

Mi két hónapos kora óta megyünk nyaralni, wellnesbe hármasban, tehát segítség nélkül és mindig jól érezzük magunkat. Hozzáteszem jól alvó, jól evő, nyugis babánk van.

2022. nov. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!