Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Adél vagy ismer Adélt,...

Aki Adél vagy ismer Adélt, szereted ezt a nevet?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a név, de elgondolkodtam rajta, hogy nehéz lenne becézni. Aki viseli vagy esetleg a lányát így nevezte el vagy rokona, barátja Adél, milyen használni ezt a nevet nap mint nap?

2022. nov. 20. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk volt Adél az oviban és nem becézgették. Szerethető kislány volt, nekem jó emlékem van erről a névről. Szerintem szép is ez a név.
2022. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Szeretem. Becézni is lehet.
2022. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Csobot Adél jut mindig eszembe róla. Az ő személyét pedig nem kedvelem, tehát inkább negatív dolgokat társítok ehhez a névhez. Ettől függetlenül nem becézném, ha tetszene.
2022. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Tetszik, és Ady után a Léda becézés is.
2022. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Korábban nem tetszett ez a név, de megismerten 2 Adélt is, és szép név gyereknek és idősebb nőnek is. Nem becézik őket.
2022. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Ismerősi körben van Adél kislány, most két éves. Nem becézik. A név amúgy szerintem szép.
2022. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyik barátnőm Adél, nem becézik, de szereti a nevét. Sosem kérdeztem mondjuk, mert szerintem szép név, meg nem is olyan hű de extra, de nem is mondta, hogy nem szeretné.
2022. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
2 lányt is ismerek ezzel a névvel. Mindkettő viszonylag kedves és értelmes, de semmi különös. Szép név amúgy, de annyira nem tetszik, hogy ezt akarjam adni a saját gyerekemnek.
2022. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Rokonom hívják így, szereti a nevét. Ezen kívül felszínesen ismertem 1-2 Adélt. Tudomásom szerint nekik sem volt gondjuk vele. Becézni nem szokták őket, esetleg gyereknél kicsinyítő képző.

Nekem az egyik kedvenc nevem amúgy. Nem annyira gyakori, de nem is túl extravagáns, szép, komoly név.

2022. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy Adélt ismertem, nem becézték. Szerintem komoly, elegáns név.
2022. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!