Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Adél vagy ismer Adélt,...

Aki Adél vagy ismer Adélt, szereted ezt a nevet?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a név, de elgondolkodtam rajta, hogy nehéz lenne becézni. Aki viseli vagy esetleg a lányát így nevezte el vagy rokona, barátja Adél, milyen használni ezt a nevet nap mint nap?

2022. nov. 20. 15:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk listás volt, szerintem nagyon szép.
2022. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Átlagos de nem rossz.
2022. nov. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ismerek őt nem becézik, és szerintem nagyon szép név.


Mondjuk becézni, hááát. Adélka, meg talán Adi (de ez magyarul leírva ostobán néz ki)

2022. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem kell becézni, szép név magában. Futólag ismertem Adélt, nem becézték.
2022. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Én Nem Adél vagyok,de szerintem nagy eséllyel utálnám,ha így hívnának. Nekem túl férfias hangzása van sajnos:S olyan, mint fiúban az Ábel, Béla. Vagy lányban fiús még a Villő, Mikolt, Hedvig, Zolna, Zsolna stb.
2022. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
*Ebből a Hedviget még elviselném, mert a Hédi tök jó becenév; főleg, ha kapnék a Hedvig mellé egy joval csajosabb, nőiesebb második keresztnevet. PL Zita, Anzelma, Anna, Tamara, Judit, Jusztina, Kiara, Paulina, Linda, Alinda, Barbara, Valentina, Katalin stb.
2022. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név, szerintem nem kell becézni. Egyik ismerősömet Adélkának szólítja mindenki (pedig elég idős már). De az nem rossz becézés, csak az Adi lenne fura Ady miatt.
2022. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép név.
2022. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!