Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vegyek neki kinti...

Mikor vegyek neki kinti cipőt, csizmát?

Figyelt kérdés
Félek kinövi vagy lehet nem is fog télen még kint járni. 14 hónapos. Kapaszkodva bútorok, fal mellett már nagyon megy. 😄 Nem vezetjük kézenfogva. Kb mikor lesz az amikor kint lerakom és sétál?
2022. nov. 22. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Amikor biztosan jar bent ,akkor adhatsz ra kint cipőt es mehet ott is. Brendonban szerintem mindig van, meg a dd step elefanten drága cipok is ,nem kapkodjak el. Raersz akkor venni, ha stabilan megy.
2022. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 14 hónaposom lakásban bent rendesen rohangál, de kint nem akar. Mármint sétál egy kicsit, de aztán nyújtózkodik a babakocsi felé, hogy bele akar ülni. Lehet lenézni, én kerestem neki használtan egy olcsó bakancsot, ami most jó a lábára. Eddig csak ilyen kis puhatalpú cipője volt. Ha 10 percnél többet hajlandó majd sétálni, akkor kap egy új cipőt, de addig én sajnáltam rá a pénzt. Szóval ha meg is tanul menni, akkor se biztos, hogy rögtön akar is majd sétálni.
2022. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Bőven ráérsz vele, amikor elindult.

Nem írtad, hogy mióta közlekedik bútorokba kapaszkodva, de napok-hetek, de hónapok is eltelhetnek még. Kisebb gyerekem, aki egyébként előbb elindult, mint a nagy, összesen 7 hónapot ment bútorok mellett mire elindult.

2022. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már bent stabilnak közlekedik, akkor bőven elég.
2022. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ráérsz. Nálunk pont tél volt mikor már épp kapaszkodva oldalazott. Simán talpas overálban eloldalazott a játszótéren is, arra a pár percre nem adtam rá cipőt.
2022. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt,hogy bent 14 hónaposan kezdett stabilan,kapaszkodás nélkül menni,kint viszont csak egy hónapra rá mert,addig kapaszkodott valamibe vagy mászott,tolta a babakocsit.Ő sem hagyta,hogy kézen fogva vezessük.Szerintem ha bent már stabilan megy kapaszkodás nélkül,utána valószínűleg hamarosan kint is rá fog érezni (de persze erre nincs garancia).Úgyhogy én akkor vennèk cipőt,ha már bent jól megy neki.Utána kint is ki lehet próbálni.Lehet,hogy a cipőt is szoknia kell majd.Nálunk jó volt,mert pont nyár volt,akkor még lehetett kint mezitláb is.
2022. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!