Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónaposom kinőtte a csizmáj...

18 hónaposom kinőtte a csizmáját. Érdemes még neki csizmát venni, vagy vegyek már sportcipőt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem már vehetsz neki nyugodtan cipőt is
2012. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már nem vennék csizmát
2012. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sportcipo helyett inkább valami átmeneti cipőt vennék neki.
2012. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is átmenetiben gondolkodnék, valami bélés nélküli kis bakancsban vagy ilyesmi. A sportcipő még talán hideg, meg könnyebben be is ázik.

A másik, ami jól szokott jönni ilyenkor az a gumicsizma. Már nem fázik meg benne, adhatsz bele akár két melegebb zoknit is és tökéletes. Ráadásul később is kihasználhatjátok, hiszen egész tavaszon, illetve ha még jó lesz rá, akkor őszön úgyis lesznek nagy esők, olyankor pedig tökéletes. Mi nagyon szeretjük.

2012. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!