Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrdugulás/folyás? Vigyem...

Orrdugulás/folyás? Vigyem orvoshoz? Vagy körbe röhögne?

Figyelt kérdés
Az 1 hónapos babám esténként szörcsög és fehér takony darabok is vannak az orrlyukában (bocsi a részletességért) ezért én le szoktam gyengéden szívni mikor látom, hogy az evésben is gátolja!
2022. nov. 22. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehér darabok vannak benne, akkor nem takony baja van, hanem a tej/tápszer felmegy az orrába.
2022. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy telefont megér… legfeljebb ott azt mondja ne aggódj, csak szívd az orrát.
2022. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem röhögnek körbe, én is mondtam anno a dokinak, igaz más miatt mentünk. Elmagyarázta, hogy nem beteg, hanem az anyatej :) És hogy ez általában csak a szülőket szokta zavarni, beleértve a szörcsögést is, a babákat nem 😂 Szóval nem volt semmi baja. Szorgalmasan cseppentettem neki a fiziológiás sóoldatot, és szívogattam a nóziját, ennyi :)
2022. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen picivel ezt érdemes jelezni.
2022. nov. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!