Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Élénk piros, barnás folyás...

Élénk piros, barnás folyás terhesség 13. hétében? Kórházban vagyok, de minden jó és szép. Akinek volt ilyen, megírná mi lett a vége? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 07:32
 1/9 A kérdező kommentje:

Az orvosok semmit nem mondanak, nem kapok semmit, és ultrahangot is csak 1x csináltak, tegnapelőtt amikor bejöttem.

Hematóma nincs, baba él, méhszáj zárt.

2018. szept. 21. 07:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, elhiszem, hogy aggódsz, egyet tudok csak ajánlani: legyél egy kicsit határozottabb, kérd ki az orvosok, nővérek véleményét, tudni szeretnéd mi van, mire számíthatsz, mennyire súlyos, vagy enyhe ez a tünet, jogod van tudni. Vizit napi 3x van, merj bátran kérdezni!
2018. szept. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. héten volt vérzés, de csak egyszer. Pihenést javasoltak, semmi más nem volt. Nekem cisztám volt és a rákszűréskor, majd az utáni nap véreztem. Szerintem a doki nagyon durván vette le a kenetet 😕
2018. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

12+6 napon annyira ömlött belőlem a vér, hogy vödröt kellett alám tenni a vizsgálat alatt. Másnap meg tenyérnyi darabokban távozott a sok alvadt vér. Mindig küldtek UH-ra, hogy mehetünk-e már a műtőbe...

De hál' Istennek mindig rendben volt a babám! 3 hetet voltam kórházban, a vérzésem 1 hét alatt elmúlt.

A méhszájon volt teljesen a placenta, abból véreztem. 3 hét alatt feljebb vándorolt annyira, hogy hazaengedtek otthon feküdni.

Azóta megszületett a kislányom; most 2 hónapos.

2018. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. héttől a 15- 16 hétig tartott...nem tudtak mitől volt, de olyan 2 naponta...en azt olvastam hogy a méhlepény ilyenkor veszi st a szerepet a petefészekről, es akkor előfordulhat, de hogy ettol volt e passz...
2018. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj de jó ezeket hallani! (A sikerstorykat)


Itt sajnos csak 2x van vizit - reggel és este. A nővérek csak a nagy pocisokat figyelik, nálam tegnap csak a reggelit, ebédet, vacsit hozták, amúgy nem néztek be vagy kérdezték meg mi újság.


Ultrahangot még mindig nem csináltak :/ párom már bejött h ha kell fizetünk valakinek csak csináljon.

2018. szept. 21. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:

A stresszel okozod a legnagyobb bajt, mert ha baj van nem tudsz változtatni, de ha nincs, akkor rontasz a helyzeten. ELső babámnál kétszer is megjött :( azt hitte a doki, hogy vége mindennek, küldött is, de azzal, hogy itt már szerinte nincs baba, DE volt, 12 nap után múlt el a barnázgatással együtt volt annyi, a vérzés csak 2-3 nap, de addig a 12 napig bent voltam. A fiam 11 éves. Második terhességem 14. héten halt el, ott rozsdabarna kevés nyálkás vér volt, de éreztem hogy baj van, mert remegett a méhem, mintha mozogna a baba, de az még nem lehetett. és ott a 4.5.6 héten is véreztem és kaptam akkor utrogestant, de ahogy abbahagytam megtorpant a terhesség. Jah és a vérképem is hirtelen nagyon rossz lett és nagyon rosszul is lettem, ájulni akartam folyton. :( Amit előttem írtak az az igazi! Átveszi a szerepet a méhlepény és minden jó lesz! Ne izgulj! Szépre, jóra! Próbálj aludni, az mindenre jó! Regenerál. Terhestüneteid vannak?

Nekem egyik napról a másikra elmúltak akkor , mikor baj volt, mikor az elsőnél véreztem még enni sem tudtam a hányingertől. Csak az a baj, hogy határeset vagy és ilyenkor csak azért is elmúlik a tünet, mert átlépted a 12. hetet. Kérj egy uh-t, jogod van hozzá, de naponta nem csinálnak. Puszi! Minden jót! Mondanák, ha baj van, a többit meg senki sem tudja , hogy hogyan alakul az emberlányának élete. No kávé, no cigi!!!

2018. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 11 hetesen kerültem kórházba, de akkor láttak is egy hematómát. 5 napra bent tartottak és csak érkezésnél és hazaengedés előtt ultrahangoztak. Miután hazaengedtek másnap mehettünk is újra, mivel megint véreztem. Akkor már nem látszódott a hematóma, az okát nem tudták megmondani. Másnap újra mentem vérzéssel. Majd rá egy hétre és meg utána is előfordult egyszer, mindig minden rendben volt. Én lepénytapadási rendellenességekre gyanakodtam, mert az orvosom mondta még a kórházi vizsgálatok előtt, hogy mellső falon és mélyen tapad a lepény, azaz elérte a belső méhszájat és sokat kell pihennem. Bár érdekes ezt a kórhában nem látták. Kb végig barnáztam a vérzések között. Veszélyeztetett terhes lettem, fekvésre ítéltek, csak pisilni és gyors zuhanyra kelhettem fel. Most leszek 17 hetes és 2-3 hete teljesen tünetmentes vagyok, az orvosom is azt mondta már feljebb ment a lepény és nem lesz baj. Babóca is jól van. Kitartás és feküdj amennyit csak tudsz!
2018. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A terhességi tüneteim nekem is elmúltak a 12. Hét elején. De most hogy visszaállították az utrogestant rögtön érzem mitől voltak olyan erősek. Idő közben a párom kiharcolt egy ultrahangot - a legnevetsegesebb magyar módon :/ -, és hopp, egy hosszabb vizsgálat után már tudjuk is mi a baj. Egy ici-pici hematóma.
2018. szept. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!