Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 16 hónapos fiam hónapok óta...

A 16 hónapos fiam hónapok óta sírva ébred minden ébredésnél és nagyon nehezen nyugszik meg. Hasonló tapasztalat ill. ötlet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, sokminden lehet. Kislányomnál vannak néha ilyen esetek (20 hónapos), de Én úgy vettem észre, hogy ez olyankor következik be csak nála, ha mély álomból ébred hirtelen. Szegényem azt sem tudja, hol van. Előfordul reggelente (bölcsis), mikor ébresztem, hogy hirtelen sírni kezd, Én arra gondoltam, hogy ezért. Esetleg nem történt valami mostanában, az elmúlt hónapokban, ami megijeszti ébredéskor? Külön alszik? Talán akkor szokott még ilyen történni, ha egy darabig Anyával alszik a baba, aztán átszoktatják saját ágyba/szobába, és nem bírja megszokni, hogy nincs ott Anya, mikor felébred. Nem tudom. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2010. szept. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ! Külön alszik a kezdetek óta, nem szoktattuk át magunkhoz. De sosem hagytuk sokáig sírni, nem hagytuk magára.

Lehet abban valami hogy a mély alvásból ébred hirtelen!

2010. szept. 30. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam még ezen, és lehet, hogy valamiért kimarad neki az ébredés előtti éber alvási szakasz, és egyszerre a mély alvásból ébred. Soha nem fog szerintem kiderülni, de valami egyszer/párszor megzavarhatta, és talán tényleg erről van szó.
2010. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. szept. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!