Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek/készítsek nekik...

Mit vegyek/készítsek nekik karácsonyra? Valami ötlet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

16 éves nagylány

13 éves fiú

10 éves fiú


Egyszerű dolgot el tudok készíteni, de bonyolultabbat nem a 16 hónapos a lányom mellett.

Minden ötlet jöhet!


2010. nov. 2. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem lenne néhány ötletem, aztán hogy mit tudsz belőle használni azt rád bízom. Én a 16 éves lánynak valami napló szerűséget vennék, amibe leírhatja a féltve őrzött titkait. Kapna hozzá valami szép zselés tollat, valamiért a tinik odavannak ezekért. Nekem is volt mindenféle színben mikor ennyi idős voltam pár éve. Vagy összeállíthatsz egy tini kosarat is, attól függ mennyi pénzt szánsz a dologra. Tehetnél bele mondjuk fülhallgatót, néhány üres cd-t amire venni tud, hajcsattokat, szájfényt, valami szép övet.

A 13 éves fiúnak én tuti hogy mikroszkópot vennék, mert nagyon jó dolog. Mikor fiatal voltam, nekem is volt, és a kutyám szőrét mindig megnéztem kinagyítva. Sok időre lekötött, és ez nem is olyan drága.

A kisebbik fiúnak pedig vagy autót, vagy barkácsolással kapcsolatos játékot vennék.

2010. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a napló és a mikroszkóp remek ötlet!
2010. nov. 4. 06:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!