Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos babámat kiropraktőrhö...

4hónapos babámat kiropraktőrhöz kell vinnem. Eredményes?

Figyelt kérdés

Ferdefejtartás és kötött izmok miatt 2hónapja járunk Dévényre minden héten. Látszik a javulás, de kevés. A csigolyánál valami nemjo.Tovább küldtek Dévényről Budapestre , hogy keressem meg Kálbori Zsoltot.

Nem tudom elvigyem e..

Személyes tapasztalatok érdekelnek kiropraktikaval kapcsolatban eredményes volt e a babánál?

Ha igen hány alkalom után?

A folyamatok is érdekelnek.



2022. nov. 28. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Babának? Én ilyet még nem is hallottam.

Én évekig jártam felnőttként egyébként. Eleinte jó volt pár hónapig, aztán pár hétig, aztán már egyáltalán nem. Most már nem is megyek, úgysem használ.

Egyébként a megítélése elég változó, van olyan orvos, aki nagyon elutasítja, mondja, hogy nagy bajt is lehet vele csinálni. Persze a babák izületei, csontjai még képlékenyek.

Én voltam olyannál is, aki inkább maszírozott, meg finom mozdulatokkal próbálta helyre rakni, ebből is van többféle. De a rángatós módszert én nem ajánlanám senkinek.

2022. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom nem orvos küldött hozzá.
2022. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Ki küldte oda?
2022. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
A csontkovacsolas altudomany, csecsemot odavinni hatalmas felelotlenseg. Egesz eletere megnyomorithatja egy rosszul kivitelezett 'gyogyitas'. Surgosen keress gyermekortopedust es/vagy gyogytornaszt, ne kigyoolajtol meg raolvasastol remeld a javulast!
2022. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

"A doktori címem a kiropraktika tudományából van és nem hagyományos orvosi egyetemet végeztem."

Biztos, hogy nem vinnék babát hozzá.

2022. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Én a mai Magyarországi egészségügyi helyzetben egyre inkább hajlok az alternatív megoldások felé. Szívesebben megyek gyógytornászhoz, masszőrhöz, csontkovácshoz, mint orvoshoz. De ebben neked kell döntened hogy te miben hiszel.
2022. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Azert a gyógytornászt és a csontkovacsot ne említsük egy kalap alatt...

Kérdező, en sem vinnem hozzá, az fix. Keress konduktort, vagy gyerekekkel foglalkozó gyógytornászt

2022. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem jól értem, hogy Dévényes küldte tovább? Azok gyógytornászok, tudtommal. De lehet, hogy lemaradtam egy körrel és már bárki lehet Dévény-terapeuta?
2022. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen gyógytornász.

A weboldalukon felvan tuntetve szuletéstől kezdve lehet vinni babat

Dévényes azért küldött hozzá, mert csigolyánál erez kidudorodast. Persze en nem jegyeztem meg o elmagyarazta rendesen.

Szoval aztmondta utana h ha el is mentunk a kiropraktorhoz utana is jarnunk kell tornara. Ezt mondta nekem az orvos is aki a koponya uh-t csinalta.

Nemtudom h hiszek e a kiropraktikaban,mert nem ismerem..

Feltem a gyermekem meg a tornan is szivem szakad meg erte termeszetesen felve vinnem el olyan emberhez aki nem orvos de hasonlo mint egy csontkovacs..

Ezert is gondoltam hatha valakinke szemelyes tapasztalata van kisbaba teren..

Szeretnem h meggyogyuljon a nyaka

A feje oldalt laposodik feltunoen latszik az asszimetria

Pedig hajnalba tobbszor csak azert ebren maradok h forgassam a fejet,tornaztatom

2022. nov. 28. 23:29
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__beteg..


Itt is hasonló kérdés, igaz 2018-as de ez jobb mint a semmi.

Bár ha a Dévényes és egy orvos is mondta, hogy vidd akkor lehet vinném, bár nagyon utána néznék hogy hova, mert egy hozzá nem értő komoly károkat csinalhat.

2022. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!