Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcsöt étkezés helyett...

Gyümölcsöt étkezés helyett adtok a babának vagy 2 étkezés között?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem kóstoltatni, akkor tízórai időben adtam, és utána még ivott rá tápit. Aztán később bármennyi gyümit adtam neki, mindig éhes volt még utána, így nem tudtam elég sokáig kiváltani vele a tízórait. 6 hónapos kortól reszeltem bele neki egy kis babakekszet, akkor már nem csak "nasi" volt a gyümölcs, hanem táplálóbb, azzal már ki tudtam váltani egy étkezést, vagyis nem kért utána tápit.
2010. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a lányom csak 4 szer hajlandó enni egy nap. Nem tudok beleerőltetni gyümölcsöt két étkezés között, így én uzsira adom neki. Vagy csak gyümölcsöt, vagy reszelek bele kekszet, vagy túróval adom, vagy tejpéppel.
2010. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amíg kisebb volt, gyakran csak gyümölcsöt volt hajlandó enni főétkezés gyanánt is. azon kívül csak anyatej. most már két étkezés közt kap, nassnak.

21 hónapos.

2010. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kóstoltatáskor két étkezés között. Ha megszokta akkor képezheti a tízórait vagy az uzsit. Főétkezést nem helyettesíthet!!!
2010. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!