Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5 hónapos, már...

Kislányom 5 hónapos, már eszik főzeléket, gyümölcsöt naponta 1-1 alkalommal. Tápszeres, úgy veszem észre igényelne még egy szilárd ételt a tápszer helyett. Mi legyen az?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

PL. tejpép,is lehet,de ha elkezded adni azért figyeld a súlyát is nehogy megálljon,szval valóban jó legyen hogy még egy étkezést kiváltasz.Mert azért még csak 5 hós.

A gyümölcsöt önmagában eszi,mert akkor azt add tejpéppel,és laktatóbb,és nem kellene még egy étkezést kiváltani.Kislányom is tápszeres,4 hótól gyümölcsöt evett,5 hótól főzit,és most 7 hósan kezdtem csak a 3. étkezést kiváltani,de nekem előtte is a gyümit egy idő után tejpéppel ette,most uzsira hol főzit adok még,hol tejpépet,de a reggeli,vacsora szigorúan tápszer.Tudom minden baba mást igényel,próbáld ki,ha gondolod.

2009. márc. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én naponta 2főzelék 2gyümölcsöt adtam a kisfiamnak 6-7hónapos koráig,nekem a doktornő igy mondta és szépen fejlődött.
2009. márc. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5,5 hós a fiam,szintén 1 főzelék,1 gyümölcs,és a 3.étkezés,nálunk az ebéd tejpép.Imádja,most már az a baj,h.a reggeli és az esti tápszert alig akarja megenni...
2009. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én úgy tudtam,hogy tejpépet csak hetente 2x lehet adni mert "hízlal".
2009. márc. 13. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én adom minden nap,mert a gyümölcstől nem lakik jól,és már sokszor én sem tudom mit találjak ki,hogy változatos legyen,és egészséges.Ha gondolod,adj zöldséget amikor nem akarsz tejpépet adni,azt is lehet ,ebéd főzi,husival,uzsonnára meg csak sima főzelék,hús nélkül,ha ebédről marad meg zöldség az sem baj.
2009. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!