Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van jó turi Debrecenbe,...

Hol van jó turi Debrecenbe, ahol vannak gyerekruhák is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Off. Ne kiabálj!
2010. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
már jelentettem
2010. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tescotól a kenézy felé egy van az utcafronton egy nagy házban

meg egy az udvarban oda lépcsősor vezet fel. nem lehet elkeverni.


van az otinál a déry tér felé a sarki bank mellett.


szerintem a legjobb a csapó utcai ahol a forum tere van a fagyizó mellett kb. a 2. bolt.


nagyjából mindenhol van kilós (3800,-/kg-) és darabárasak is meg kellékek kiscipő kissapka meg bontatlan még dobozos és árucimkés cuccok.

biztos van olcsóbb is meg több is mert nagy debrecen.

2010. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Off! Ez miért kiabálás? Mert nagy betűvel ír? És ha véletlen bekapcsolta a Caps Lock-ot? Az nem lehet?
2010. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. szept. 30. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:

szivesen de ha itt a témák alatti keresőbe beirod hogy debreceni turi még sokkal többet is kiad meg lehet hogy árak is vannak mert részletesebbek a válaszok.


jó turizást!!!

2010. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a bababizományikba is fogtam már ki jót. ott is érdemes szétnézni nem csak a turkálókban. Én a Csapó utcán vásároltam most jó dolgokat a bababiziben
2010. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csapó utcán bababizi? Ez vmi új? Bocsi hogy kérdezek. Én a füliben és a Törpiben szoktam venni jókat. turi van egy a vágóhíd utcáról jobbra ahol a baromfibolt van mellette az udvarban.De az előzőleg sorolt turik is jók.
2010. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!