Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerülnek a Westend-be...

Mennyibe kerülnek a Westend-ben lévő Next üzletben a baba-, gyerekruhák?

Figyelt kérdés

Ha vki vásárolt mostanság ott farmert, polót vagy pulcsit, milyen árban voltak?

Csal licitálgatok aukciós oldalakon, és már olyam magasra mentek az árak, hogy kíváncsi lennék, érdemes-e még fentebb mennem, vagy akkor már lassan új ruhákat is vehetnék.


2011. márc. 31. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Őrületes árakon vannak ott ruhák, és nem annyira vagyok elájulva a minőségtől sem. Úgy értem lenge zsebkendő nyári ruhácskákért tizenezer forintokat áááá kizárt.
2011. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyiért szoktál licitálni? (Én nem szoktam, én turkálok.)
2011. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Bocsi hogy nem a válaszra válaszolok mert nem Pesti vagyok,e Angol turiba járj és tt olyan jó minőségű next ruhát veszel amilyet csak akarsz.Sokszor olcsóbb mint a licites oldalakon.:)))
2011. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kecskeméten lakom, de még nem találtam olyan turit, amiben lenne next ruha. Persze van 1-2, de...

Most pl. egy h.ujjú póló és egy kapusznis pulcsi és egy fari már 5ezer fölött van, és még nincs vége a licitálásnak.

2011. márc. 31. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
az nagyon drága.
2011. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én újszülött korától csak a h&m-ben vásárolok. Minden szezon elején elmegyünk a férjemmel és megvesszük ami kell...

Szerintem elég olcsó.. bár a 6 ezer forintos kardigánt (mert azért ilyen árak is vannak) nem vesszük meg.


De pl. a héten voltunk tavaszi ruhákért és farmert, kertészgatyókat 2000 ft/db áron vettünk.

A turiban is lenne ennyi itt nálunk.. ez meg legalább új.


A bodykat is zacskóban veszem 5 db/zacskó. így elfogadható az ára.

És nagyon szépek a h&m-es ruhák!!! :))

2011. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, én is szeretem a H&M-es ruhákat is. Tényleg nagyon szépek:-)

Sajnos ezért is fel kell mennünk Pestre:-(

2011. márc. 31. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is h és m!! Néha a c&a-ban is lehet találni, de Kecsón egyik sincs! Miért neeem? Mi akkor vásárlunk, mikor rokonozunk Szegeden ;)
2011. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!