Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetesen nem emelk a fejet...

4 hetesen nem emelk a fejet tenyleg gond?

Figyelt kérdés

1honap 2 napos a babam ma volt a vedono es kiakadt azon h hason nem tudja megemeli a fejet kb semennyire

Ez tenyleg baj?

Azt hittem azt kb 2 honaposan kell


2022. nov. 30. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy gond! Persze a hason fektetés fontos, de ilyen pici babánál még nem vészjelző, ha nem emeli a fejét.

Nekünk még 2 hósan is azt mondták, hogy belefér, várjunk még.

Aztán 3 hósan sem emelte, na akkor kezdtük a dévényt. Picit le voltak tapadva az izmai, hamar rendbe is jött. Aztán mindent időben csinált, ami a mozgást illeti.

2022. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

A fiam se emelte. 2 hónaposan is csak átfordította, de akkor se emelte. A védőnő is piszkált, a doki is. Elvittem Dévényeshez, semmi baja nem volt.

Amikor már emelte a fejét, akkor már rögtön ki is támasztott. Neki így volt jó.

Még nem volt 6 hónapos, amikor elkezdett kúszni.

2022. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ezeknek a védőnőknek komolyan törzsanyag a főiskolán, hogyan kell minél nagyobb idiótának lenniük. Tisztelet a rendkívül ritka kivételnek.🤦‍♀️
2022. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Hason se szeretett lenni a baba nem.hogy emelje a fejét.sztrm meg nem késő..

És ahogy a 3as írja állandóan ijesztgetni fognak..majd ha eltelik x idő akkor majd visszagondolsz higy milyen hülye voltm..

Nekem pl hónapok óta mondja hohy adjam a kisfiam kezébe akanalar szépen megtanulja..persze megfogja de nem most még így ez is csak szenvedés kaja mindenhol :D

2022. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!