Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos baba le van maradva?

1 honapos baba le van maradva?

Figyelt kérdés

1 honapos a babam es egyelore meg max az arcomat nezni, fixalja de azt is csak ritkan, ha direktbe ele tolom a kepem nem mindig. Targyakra ritkan fokuszal. Szoval meg ilyen “uristen hol vagyok” uzemmodban van picit. Mosoly semmi csak almaban.

Nem is tud meg semmit kovetni a szemevel.

Olyan mint tokre nem lehetne lekotni semmivel a figyelmet

Fejet is epphogycsak meg tudja emelnk hason. De inkabb csak sir ha hason van


Oszinten en eddig azt hittem ezekhez meg tok kicsi de ma baratnom teljesen beparaztatott foleg h az 1 hettel fiatalabb babaja allitasa szerint ezeket mar mind tudja, csinalja


Gond lenne?:(


2022. dec. 8. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Mi lenne, ha felcsapnál egy könyvet? Megkímélnéd magad nem csak a hülye kérdésektől, de a felesleges aggódástól.

Szociális mosoly pl: 3-4 hónapos kortól jellemző és "elvárt".

2022. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
"Barátnőd" jó nagy kamugép.
2022. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De azt enis lattam a sajat szememmel h a fejet meg tudja mar emelni az o babaja.

Es tokrera is fokszal dolgokra, arcra is


Az en babam meg nem :(

2022. dec. 8. 19:06
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ó, ehhez szokj hozzá. Nem kell mindent elhinni, amit mondanak. Én ha túlzást hallok, lehet akármilyen közeli ismerős, barát, rokon, csak ennyit mondok: "jól van, ezt most vagy elhiszem, vagy nem."
2022. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó vagyok:


Ja, mint ahogy most is: "De azt enis lattam a sajat szememmel h a fejet meg tudja mar emelni az o babaja.


Es tokrera is fokszal dolgokra, arcra is" - Ezt most vagy elhiszem, vagy nem. 🤣🤣🤣🤣

2022. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes korig szokott megjelenni a szociális mosoly, tehát, hogy rámosolyog, de van, ahol 12 hetesen, és még az sem kóros. A kisbabák különböző érettséggel születnek, ezért lehet, hogy a barátnőd bébije már kicsit elevenebbnek tűnik.

Egy jótanács: szerintem most pár hétig kerüld a találkozást ezzel a barátnővel. A szülés utáni időszak nagyon instabil lelkileg, és az aggódásba nagyon bele lehet ragadni.

2022. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem a mosoly ijeszet meg hanem h nem figyel kb semmire!!!!
2022. dec. 8. 19:13
 8/16 anonim ***** válasza:
99%
Ohh, egyrészt baromira nincs elkésve semmivel, másrészt minden baba más. Az enyém is megemlte pár hetesen a fejét (3-4 hetesen), aztán kiderült, hogy nem "hű de szuper ügyes" (ahogy sokan mondták), hanem feszes volt a nyakizma, amit tornával kellett korrigálni 🤷🏼‍♀️. Másnak meg kutya baja, csak hamarabb csinál valamit... Van amelyik baba 10hónaposan jár, a másik akkor kezd mászni és egy éves kora után indul el. Amíg az orvos vagy a védőnő nem jelzi, hogy valami gond van addig ne mások gyerekével hasonlítgasd össze, mert nem egyformák.
2022. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges ezen aggódni, én annó 9 hónaposam már tudtam menni, bátyám csak 15 hónaposan, mindketten tök normálisak vagyunk. Az én babám is csinálja, amiket a bnődé, de teljesen normális lenne az is, ha nem. Ne hasonlítgasd más gyerekéhez, mert bele fogsz őrülni
2022. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
két hónapos korig nem kell aggódnod, mert ez még tök normális is lehet, sőt lehet, hogy tök rosszul látod most, mert aggódsz. Viszont neked nagyon erős szorongásod van, szükséged lenne egy kicsit lelépni a baba mellől, hidd el! Nem tudsz elmenni 1 órára sétálni, míg alszik? A szülés utáni szorongás nagyon el bír fajulni, tapasztalat...
2022. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!