Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos baba le van maradva?

1 honapos baba le van maradva?

Figyelt kérdés

1 honapos a babam es egyelore meg max az arcomat nezni, fixalja de azt is csak ritkan, ha direktbe ele tolom a kepem nem mindig. Targyakra ritkan fokuszal. Szoval meg ilyen “uristen hol vagyok” uzemmodban van picit. Mosoly semmi csak almaban.

Nem is tud meg semmit kovetni a szemevel.

Olyan mint tokre nem lehetne lekotni semmivel a figyelmet

Fejet is epphogycsak meg tudja emelnk hason. De inkabb csak sir ha hason van


Oszinten en eddig azt hittem ezekhez meg tok kicsi de ma baratnom teljesen beparaztatott foleg h az 1 hettel fiatalabb babaja allitasa szerint ezeket mar mind tudja, csinalja


Gond lenne?:(


2022. dec. 8. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Egy nagyon fontos dolgot jegyezz meg: NE hasonlítsd másokhoz. Azt se vedd véresen komolyan, ha védőnő paráztat. Nincs elkésve semmiről.
2022. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
enyém sem csinálta, de eszembe se jutott aggódni. 1 hónapos basszus épp hogy megszületett, ne versenyeztesd máris.
2022. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisebbik gyerekem 3 hetesen szuperül emelte a fejét, képes volt percekig úgy tartani. Aztán kiderült, hogy azért, mert teljesen feszes a nyaka, háta, és 10 hónapig hordtuk heti rendszerességgel Dévény tornára.
2022. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
4-5 hete bújt ki szegény az alfeleden. Semmi baja nincs, ne támassz már felé ilyen elvárásokat 1 hónaposan.
2022. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én kislányom már egy hetesen is "mosolygott" , de én tudtam hogy az nem igazi mosoly. Szóval azt feleslegesen várja el az ember. Én egyáltalán nem is figyelgettem az ilyenekre, mert tényleg minden baba más. A védőnő mondta hogy körülbelül miket szoktak csinálni ha mentünk a státusz vizsgálatokra. Volt hogy az adott dolgot már csinálta, de volt hogy még nem. Az enyém pont fél éves volt mikor megfordult és nálunk a kúszás kimaradt, helyette mászott. Barátnőre hallgatni még nem érdemes, mert az enyémnek is kisebb és ő is már sokszor mondta hogy az övé csinálja és hogy az enyém miért nem. Máshogy fejlődnek és tényleg nem verseny :)
2022. dec. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
83%
Semmilyen lemaradása nincs. Ez nem verseny. Még nagyon pici.
2022. dec. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!