Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem vett/használt légzésfi...

Aki nem vett/használt légzésfigyelőt, az milyen megfontolásból tette?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 10:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
70%
feleslegesnek tartom.
2022. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Ennél bővebben?
2022. dec. 9. 10:07
 3/65 anonim ***** válasza:
61%
Mit akarsz bővebben? Feleslegesnek tartom és nem vettek. Ez volt a kérdés, nem?
2022. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
63%
Első fiamnál még rettegtem a bölcsőhaláltól, ott használtam, most a másodiknál nem használom, mert már nem félek ettől. Ezért nem használom, orvosilag sem indokolja semmi a dolgot.
2022. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
76%
Én is feleslegesnek tartottam. Nem volt semmi kockázati tényező, és túl sok téves riasztásos macerás sztorit olvastam. A harmadik gyerek éppen korababa lett, ott megkérdeztem a PIC-en, vegyek-e, azt mondták, nem szükséges.
2022. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
65%

A bölcsőhalálnál vannak úgymond veszélyeztetettebb babák. Pl koraszülött, kis súlyal született, családban volt már, stb.

Én úgy éreztem, egyik ilyen csoportba sem tartozunk bele.

Emellett a fiunk köztünk aludt, meg sem tudtuk volna oldani.

Lányom meg "második gyerek", nála méginkább sem féltem.

2022. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
82%

1. Az országunkban nem "divat", ha nem ismerném otthonról, nem is tudnek a létezéséről.

2. Együtt alszunk.

2022. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
74%
Együtt aludtunk.
2022. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ez olyan furcsa.


Az ember megveszi a sok vackot, drága babakocsit, halom gagyi játékot, felesleges ruhák tömkelegét, külön etetőkanalat még mindent, de 20 ezret nem bír rákölteni egy légzésfigyelőre, mert áh, úgyis kicsi rá az esély.


Ez nyilvávaló, de ha mégis pont veletek történik meg annak ellenére, hogy kicsi az esély? Nekem is volt olyan ismerősöm, akinek a pár hós kisfia halt meg bölcsöhalálban, pedig semmi kockázati tényező nem volt.

2022. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
90%
Én külföldön élek itt fel sem merül egészségesen született gyereknél a légzésfigyelő. Amúgy is velem aludt, így hiába lett volna a kiságyában légzésfigyelő. A bölcsőhalált semmi sem állítja meg, a legtöbb esetben az időben elkezdett újraélesztés sem segít. Ettől nem tartom felesleges hülyeségnek, csak mi nem használtuk.
2022. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!