Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt valaki mobil légzésfi...

Használt valaki mobil légzésfigyelőt? A pelenkára csiptethetőset? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 20:45
 1/10 anonim válasza:

szia!

mi pár évvel ezelőtt kölcsönöztünk átmeneti jelleggel csak pár napig! Nagyon parás voltam és a kórházban nem volt légzésfigyelő így ott használtuk!

Nem túl megbízható, sokszor pittyegett tévesen, ha már kicsit elmozdul vagy lejön beriaszt! Inkább zavaró volt, mint megnyugtató! Ha így akartok Ti is, h csak a kórházban legyen rajta, akkor jobb mint a semmi, de amúgy nem ajánlom!

nekem itthonra Angel care van, matrac alá rakható hagyományos!nagyon szeretem!

2016. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tesómék hazsnálták-6 hónapos a kicsi-nagyon elégedettek voltak vele.Snuza-t vettek.
2016. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mármint használták....
2016. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy 3 hónapos a kisfiam,de csak úgy alszik éjszaka,ha az ágyunkban van. Már kipróbáltam mindent,hogy a kiságyba szoktassam. Nappal még elvan benne,de éjszaka sehogysem akar ott maradni. Angelcare van nekünk is,a matrac alá kell rakni,de ugye a mi ágyunkban nem tudom használni..ezért gondoltam erre a mobil légzésfigyelőre.
2016. márc. 7. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi suzana herot vásároltunk mèg pociban van nem haszáltuk .KÈt barátunk ajálotta meg a doki ezt mindig tudjuk használni bár,hol alszik a pici.NEkik nem riazgatott feleslegesen szerencsère egyszersem..megfelelően kell fel helyezni a picire ès nem használtat venni ..akkor biztos jó lesz
2016. márc. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is Snuzát használtam a lányomnál (használtan vettem, nem tudom mi baja lehetett volna e miatt), a matracunk túl vastag volt a matrac alattihoz. Bevált kb 3-szor tornázta le magáról 10 hónap alatt, amíg használtuk.
2016. márc. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. márc. 8. 08:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy ezt babakocsiban is lehet használni? A rázkódás nem befolyásolja az érzékelést?
2016. márc. 8. 08:08
 9/10 anonim ***** válasza:
nem nem befolyásolja 2 barátom is használta mindig mindenhol rajta volt sokat utaztak ,repülőn is használták többször is ,kocsiban ,babakocsiban ,ezért is döntöttem úgy hogy ezt veszem de a herot mert az rezeg is
2016. márc. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon érzékeny, a babakocsi rázkódást is méri szerintem.
2016. márc. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!