Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hercegnős nevek vannak?

Milyen hercegnős nevek vannak?

Figyelt kérdés
Apósommal fogadtam Sényőn, végül ő nevezheti el így a kislányunkat. Mindenáron hercegnős nevet szeretne neki adni, de nem ismer hercegnőket. Segítenétek?

2022. dec. 9. 21:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Anasztázia, Szofia, Glória, Teodóra, Antónia, Zita, Anzelma, Miriam, Lorina, Lorena
2022. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
A Zita vagány :)
2022. dec. 20. 23:28
 23/32 A kérdező kommentje:

A Zita nekem tetszik és feleségemnek is. Sajnos apósomnak viszont az Anasztázia tetszik, így az lesz a születendő gyermek neve, de ezt tiszteletben kell tartani.


Még egyszer köszönöm mindenkinek!

2022. dec. 20. 23:32
 24/32 anonim ***** válasza:
Én adnám mind a kettőt!! :):) Anasztáziát is,meg Zitát is. Két keresztnévvel a vezetéknevet. :):) (#21.vagyok.:):))
2022. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
*Jó,de mondjuk önmagában is jó, de ha nektek meg a Zita név még a szívetek csücske; akkoris valamilyen szinten teljesül szal, hogy ő nevezheti el; és akkor a Zita meg ott lesz másodlagosnak; hogy azér' az is ottlegyen. :):) Vagy pl nemtom, tartogathatjátok kövi gyereknek is,ha lesz még lány.:):) Meg nemtom ő ebbe így mennyire menne bele,hogy úgy volt, ő nevezheti el; de közben még mellé kap egy második keresztnevet. Amellé, amit ő választott. :):)
2022. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen AnasztáZita!
2022. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Szwrintem az Anasztázia nagyon szép név.
2022. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Abban maradtunk, ha lesz unokánk és lány, akkor őt mi nevezzük el és neki már Zita lesz a neve. Így mindenki boldog
2022. dec. 21. 12:54
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
De ha lesz unokád, akkor őt a te gyereke(i)d tisztje lesz elnevezni, szóval őneki is majd lesz beleszólása. :):) Amúgy, lehet, hogy el is fogadja, mert a Zita az amúgy jó név. :):) De ha neki ,meg az ő párjának majd más elképzelése lesz; akkoris lehet, hogy megkapja majd második keresztnévnek. :):)
2022. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
*/lesz(nek) unoká(i)d; akkor ezt is rakjuk máá' többes számba', mer így értelmesebb. XD Szal az a lényeg, hogyha létezik unokád, akkor majd az ő szülei, -a gyereked meg a párja - nevezik el. És,ha pont tetszik nekik is a Zita-név, akkor mázlid van. :):) Ha lesz lányuk, mert ugy fiúnak nem szokás adni Zita-nevet. :):)
2022. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!