Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hercegnős nevek vannak?

Milyen hercegnős nevek vannak?

Figyelt kérdés
Apósommal fogadtam Sényőn, végül ő nevezheti el így a kislányunkat. Mindenáron hercegnős nevet szeretne neki adni, de nem ismer hercegnőket. Segítenétek?

2022. dec. 9. 21:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%

Bármelyik név után mondhatja, hogy hercegnő. 🙄

Amúgy meg wikipédia: hercegnők.

2022. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Mármint disney hercegnő (Auróra, Bella, Jázmin) vagy valós személy vagy ami csak olyan hangzású?
2022. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem tudja, milyen egy hercegnős név, akkor miért akar olyat adni?

Egyébként keressen rá a Disney hercegnők listájára.

2022. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láttam még itt semmmit ami Sényőhőz kapcsolódik 😍🤣
2022. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Jázmin, Bella, Auróra, Anna, Elza, Szófia, Hófehérke (asszem adható név de nem biztos), Anasztázia, Denerisz (nem hercegnő de azért ideveszem...xD), Diána (Diana hercegnő után) nekem ennyi jutott eszembe ami hercegnők után van


Illetve pluszban azok a nevek amiket én tartok hercegnősnek: Elizabet, Mia, Georgina, Tália, Olívia, Zelda (igen adható név), Maja

2022. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Anabella
2022. dec. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdés, hogyan definiáljuk a hercegnős kategóriát.

Ott vannak a Disneys nevek: Anna, Anasztázia, Auróra, Ariel/Ariella, Bella (Belle ugye nem adható így), Ella, Elza, Jázmin.

Aztán ott vannak a különböző barbihercegnős mesékből a nevek: Annaliza, Annika, Brietta (ha ez adható nem tudom) Erika, Elina, Lilla, Odett, Vanessza

Aztán vehetjük a mai modern hercegnőket pl a GOT és a HOTD-ből: Denerisz, Helena, Léna, Rella (Rhaellaként nem adható)

Tényleges hercegnők/ királynők: Alexandra, Beatrix, Diána, Elizabet, Viktória

2022. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

4! Nem olvasod az Állatok kategóriát. Ott havonta jönnek a hülye Sényős kérdések.

Csak ott már unjuk a kérdező "humorát".

Ezért átjött ide.

2022. dec. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
Miért fontos az hogy hol fogadtatok? Egyébként aki az apósára bíz egy ilyen döntést, az nyugodtan adhatja pl a Zafira, Lejla, Ejsán, Mercédesz, Infiniti neveket.
2022. dec. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Elizabeth, Anasztázia, Jázmin, Diána, Szofi, Johanna, Viktória
2022. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!