Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Benti játékötlet 1 évesnek?

Benti játékötlet 1 évesnek?

Figyelt kérdés
Az eső szakad, úgyhogy játszótérre nem tudunk most menni. 14 hónapos a fiam, nagyon fogzik, a férjem elutazott egy szülinapra, úgyhogy egyedül vagyok vele. Mondókázás, mesélés nem köti le, mit csináltok egy ekkora gyerekkel ha rossz idő miatt bent ragadtok?
2022. dec. 10. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Adj neki filcet. Meg persze papírt. 😆
2022. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Bogyó és babóca,toronyépítés,formabedobó,fogsz egy tálat és adsz neki egy marék szárazbabot és megmutatod neki hogy egyenként tegye a tálba. Vagy előveszel egy fakanalat amire karikákat rakhat rá,esetleg egy fazekat adsz amit ütögethet a fakanállal.
2022. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik konyhaszekrénybe raksz műanyag edényeket, imádnak kipakolni. Kiskanál műanyag pohárba, imádnak zörögni. Zacskóba kis kockák, átrakni másik zacskóba, táskába berakni egy-két kockát, azt imádják kikutatni. Lehet Vele fogocskázni... Megfoglak, megfoglak. Nézelődni az ablakon, magyarázni Neki a kint tájat. Zenélni edényeken. Pohárba beszélni, nyújtani Neki, hogy Ő is próbálja ki...

Én ilyeneket szoktam az én 13 hósommal

2022. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 1 éves, még csak kapaszkodva sétál, ilyesmikkel töltjük az időt:

Kergetőzünk mászva, madáretetőt nézzük az ablakból, alagutat csinálok székekből, konyha (nem veszélyes) cuccokkal játszik, az ősszel szedett terméseket pakolássza, szórólapokat nézeget és tépked, van egy puha szivacs amire párnákat teszek és ott hempereg, ma éppen egy rúd csomagolópapírt hordoz mindenhová:D

2022. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!