Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamama program?

Babamama program?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szerernek, hogy Csepel, Erzsébet, Szigethalom, Tököl, Taksony, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós és egyéb közeli városokban van valaholesetleg baba mama program? Torna, klub, akármi?

Mióta megszületetta gyermekem, sajnos a barátnők nem igazán szeretnek programozni és többen eltűntek. 23 éves vagyok és szeretnék én is szociális életet élni, illetve szeretném ha a gyerkőc is közösségben lenne.


Előre is köszönöm a tippeket anyatársaim!



2022. dec. 12. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak

A helyi város facebook csoportjában érdeklődj.

Én Ócsán és Alsónémedin tudok programot , nem tudom az neked mennyire fér bele.

2022. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Erzsébeten a Csili művelődési házban van több féle babás program pl Ringató, Kerekítő, illetve a Hársfa játszótéren, és a könyvtárban is rendszeresen vannak babás programok. A Dél Pesti fejlesztőházban van csoportos játékos fejlesztő torna. Szinte biztos vagyok benne hogy a többi városban/kerületben is van sok minden.
2022. dec. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tököli vagyok, itt zseniális baba-mama klub van (Dévényes jött, elsősegély tanfolyam volt meg hasonló értékes programok), illetve a maminbaba tornát tudom javasolni, az több helyen is van Tökölön kívül, azokon a helyeken, amiket írtál. Ha érdekel, szólj és küldök konkrét linkeket.
2022. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Szuperek vagytok, naggyon köszönöm! :) 3-as írok!
2022. dec. 13. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!