Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik járnak valamilyen baba-ma...

Akik járnak valamilyen baba-mama klubba, mondókázóba, stb. , nálatok is szokás, hogy 2-3 anyuka a program közben végig nasiztatja a gyerekét?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ah de utáltam ezt én is.

De nekem megtanulták, hogy nekik csak utánna van.

Tornára jártunk oda még cumit is Volt aki hozott, de mind a kaját mind a cumit nem engedte a tanár.

Aztán a legrosszabb amikor mondokára jártunk ahol a másik terembe az ovis koruak voltak, és átjöttak a nagytesók és ott ettek, a mi picijaink meg nem értették mi van.

De megtanulták, hogy nem mindig az avn amit a másik csinál.

2013. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szokás, pedig több helyre járok, mindenhol mások vannak
2013. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Előfordul, hogy egyik másik gyerek kap valamit, de ritkán és soha senki nem csinált belőle problémát.
2013. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk szoptatás volt, a 30 perces foglalkozás alatt legalább 3x mellre tette a másfél évest az anyuka.

Én is szoptattam, többször nyilvános helyen is, de azért nem 20 másik anyuka és kicsi előtt.

Engem ez akasztott ki mindig.

2013. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig nem tapasztaltam...

Az én kisfiam annyira le volt foglalva a történésekkel hogy semmi nem érdekelte

Szerencsére minden baba nyugton volt,nem fickándozott.

2013. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 helyre járunk és mindehol ez van, minden alkalommal. Szoptatni is szoktak, de az nem zavar, abból nem kér a lányom. Tegnap viszont már nem tudtam elterelni a figyelmét és csak megengedtem, hogy adjanak neki nasit. 15 hónapos és nem tudom neki megmagyarázni, hogy miért nem lehet neki, ha másnak igen. Nem értem miért nem lehet fél órát kibírni evés nélkül.
2013. nov. 21. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 10-re járunk 11-ig tart, előtte még nem éhes. Ebből 1/2 óra a mondókázás utána játék és beszélgetés egy adott témáról. 16 hónapos a fiam, nálunk ez pont a tízórai ideje, én nem fogom felborítani a menetrendet. Nálunk nem nasi van, vagy üveges gyümölcsbébiételt viszek vagy almát/banánt. És igen, megkínálom, a reggeli már rég volt, mire hazaérünk ebéd lenne, de annyi időt miért éhezzen? Érdekes módon, még egyik gyerek sem kért belőle. Amíg kisebb volt, szopizott is, ha úgy jött ki, de ebből egyik anyuka sem csinál problémát, 5-6 fix anyuka van, 3-4 pedig a változó. A Kerekítő közben nem kér, mert leköti.
2013. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sem szokás a nasiztatás, inkább itatják a gyereket, ha szomjas ha nem. Állandóan a szájukban csüng a cumisüveg vagy az itatópohár. Én nem szoktam, a végén megitatom, és ennyi.

Engem inkább az idegesít, hogy a beteg gyerkőcöket is elhozzák. Nincs olyan hét, hogy ne legyen egy orrfolyós, tüsszögős, köhögős gyerkőc. A múltkor is mondta egy anyuka, hogy arcüreggyulladása van a gyereknek, de elhozta, hátha egy kicsit jobb kedve lesz. Nem tudom miért kell a beteg gyereket elvinni otthonról, és ráadásul közösségbe vinni. Mi már régóta nem járunk, mióta bejött ez a hideg idő, mert nem hiányzik, hogy elkapjon valamit a fiam. Szereti a társaságot, a többi gyereket, de nem ér annyit az egész, hogy beteg legyen.

2013. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!