Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, fél év körüli babával...

Anyukák, fél év körüli babával, hogy jártok el baba-mama klubokba, babás programokra, stb?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a babátok napirendje nem változik meg ettől? Az én babám 7-kor kel, kb. 10-kor éhes lesz, szopizik, majd alszik egy-két órát. Pont ilyenkor van az összes program szinte. 4 hónapos egyébként.

2016. márc. 4. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Amíg kétszer aludt a fiam nem jártunk ilyenekre. Ilyen picinek az alvás sokkal többet ér, mint a baba-mama klub, nem borítottam volna fel a napirendjét.
2016. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyszer voltunk, mikor saját maga borította fel a napirendjét egy hajnali ébredéssel. Éneklős-mondókázós program volt, tetszett neki. De nem tudom többet vinni rá, mert akkor alszik, és én is azt gondolom, hogy azért annyit nem ér, hogy felborítsam a napirendet.
2016. márc. 4. 13:39
 3/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem ráértek még ilyenekre menni. Olyan 1 éves kora körül úgysem fog már délelőtt aludni és akkor már tényleg élvezni is fogja ezeket. Jók ezek a programok, de számomra a jól működő napirend fontosabb volt.
2016. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Heti két gyógytornája van (kell neki), egyszer hozzánk jön, egyszer mi megyünk, de ezt a két alkalmat is kész művészet úgy szervezni, hogy ne legyen nyűgös, éhes, álmos, fáradt... és végig bírja, amit kell. Babakocsiban már inkább nézelődik, nem alszik, így egy-egy ilyen "kiruccanás" nagyon hosszúra nyúlik, nagyon elfárad utána, ezért inkább a többi napon nem kínzom más elfoglaltsággal. Itthon "ringatózom", sokat játszunk, éneklek neki, mondókázunk és kötetlen időpontokban sétálunk nagyokat.

(Most alszik.)

2016. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megpróbáltuk. Kicsit más a sztorim, mint a többieknek, mert a napirendjébe belefért volna.


A férjem és én is itthon vagyunk a gyerekkel, és a férjemet sem a kismamák, sem az a nő nem látta szívesen, aki tartotta a foglalkozásokat. Nem azért, mert egy kibírhatatlan alak, hanem, mert férfi és itt mamák és babák vannak.:/ És sajnos ezt nem projektálom, hanem megmondták.


Ezért mi inkább magunk próbálunk ilyesmiket csinálni neki, ahogyan a többiek is írták.:)

2016. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fél évessel soha nem tudtam eljutni ilyen helyekre. Nálunk a babamama klub 10 órától van, a fiam 1.5 éves koráig aludt délelőtt és mindig 10-től délig. Én ez miatt nem akartam felborítani a napirendjét.

A lányom most lassan 1.5 éves, ő is 10kor alszik délelőtt, vele sem tudok sehova menni. Ez ilyen sajnos.

2016. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már azt hittem, van valami titok, mert látok ott anyukákat ilyen korú babákkal.
2016. márc. 4. 15:25
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Ugy szoktattam, hogy ne legyen ebbol gond ha menni kell valahova. Nincs katonas napirend. Jol mukodik, 8 honapos
2016. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen picivel nem jártam, egyébként heti 1-2 gyógytornája van a kislányomnak (8 hónapos), azt betudom most ilyen programnak :-D A nagyobbik lányommal akkor épp kisvárosban laktunk (most Budapesten) és egy helyen volt ilyen babatorna, de persze délelőtt 10 körül, mikor máskor, és akkor aludt a lányom.
2016. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi babaúszunk. 10:30tól van, szomszéd városban. 9:40kor indulunk, akkor elalszik az autóban, ott betolom, felébred a nyüzsgésre, pancsolunk, megtörlöm, body rà, zokni, és mivel meleg párás a levegő, így megetetem. Felöltözünk teljesen, kocsiba szintén alszik hazafelé. Heti 1x van, semmit nem zavar be a napirendbe, délután úgy folytatja, mintha sima délelőtt lett volna. Ilyenkor a gyümit akkor kapja, amikor legközelebb éhes, hisz azért uszi utàn könnyebb/gyorsabb tàpszert adni neki.

Egyébkènt mi 7végén is járunk rokonokhoz, másik városba is (76 éves bottal járó mamim életöröme a dédunoka, még szép, hogy 1-2 hetente elviszem hozzá). Teljesen megszokta.

6,5 hós a baba

2016. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!