Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőnél a babakocsit...

A védőnőnél a babakocsit miért nem lehet bevinni?

Figyelt kérdés

És miert van az hogyha már be nem vihetem de ha ellopjak felelosseget mar senki sem vallal?

Jelzem,kivan irva hogy nem vallalnak felelosseget a kint hagyott targyakert,viszont be meg nem vihetem a kocsit. Kint kell a varoba hagyni.


(Az egyik anyukanak elis loptak a babakocsijat amig bent volt a picivel!)


Ti ezt hogy oldjátok meg?


Főkepp azokra lennek kivancsi akik tobb szaz ezer ft os vadiuj babakocsival jelennek meg es hagyjak kint


2022. dec. 13. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk van előtér ahol hagyni lehet a babakocsit

Egyébként ha valamiért nem tudtunk babakocsival akkor kocsi. Megkertem valakit vigyen el ha a párom nem ért rá.

2022. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nalunk se az utcan kell hagyni

De amig bent vagyok a picibel a varobol barki eltolhatja

2022. dec. 13. 17:03
 3/18 anonim ***** válasza:
36%

Mondanám neki hogy nyitva hagyom az ajtót hogy lássam a kocsit viszont akkor nem vetkőztetem le a kicsit ha bejön a hideg.

Választhat 🤔

2022. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Ez szerintem mindenhol így van hogy a váróban kell hagyni vagy előtérben. Főleg mikor bent van néha 5-6 anyuka a picivel el se férnénk ha mindenkinek bent lenne a babakocsi

Orvosirendelőbe se lehet bevinni nálunk csak az előtérbe.

Őszintén nekem ez meg sem fordult a fejemben hogy bevigyem, főleg amilyen saras, mocskos most q babakocsi kereke stb 😅

2022. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Mondanám, hogy ha nem fér bele, hogy ellopják, vegyél olcsóbbat. ;)

Nem olcsó kocsit vettünk, de egyszer se fordult meg a fejemben, hogy elviszik, míg bemegyek. Kabátot is kint hagytuk. Egyedül táskát vittem be.

Nem jartam pórul.

2022. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Mi mindig bevittük

Be van kamerázva a váró de még így is loptak el babakocsit

5-6 anyuka meg minek van ott ha elvileg mindenki időpontra megy?

2022. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 védőnő van

Területileg vannak osztva a kismamák hozzájuk így nálunk is van hogy egyszerre több anyuka van ott. Főleg ha csúsznak időben, de szerdánként az oltás is a babáknak a védőnőnél van, oda jön a gyerekorvos, mindenki jön időpontra egymás után, néha úgy feltorlódnak át anyukák, mert van aki hamarabb, van aki később jön stb...

De nálunk se lehet bevinni , csak az előtérben lehet hagyni.

De ez nekem is "természetes" .

Soha nem gondoltam rá hogy bevigyem.

2022. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a bejárati ajtó előtt kell hagyni kint, a folyosón igazából nem fér el.

Ennek ellenére néhány anyuka behozza, nekik nem szoktak szólni, viszont úgy tényleg alig lehet közlekedni, és ez így nem szerencsés a kiskölkök után rohangászó szülőknek.

2022. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

"Mondanám neki hogy nyitva hagyom az ajtót hogy lássam a kocsit viszont akkor nem vetkőztetem le a kicsit ha bejön a hideg.Választhat 🤔"


Hja, jól kiszursz vele. A te gyereked, nem az övé, neki csak a munkája megnezni, de a te erdeked.



Drága kérdező, biciklit se lehet bevinni a rendelobe, se autót. Megkered az egyik ott lévő anyukát, hogy figyeljen a draga babakocsidra, amíg bent vagy a gyerekkel

2022. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk be lehet vinni.
2022. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!