Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha muszáj elindulni otthonról,...

Ha muszáj elindulni otthonról, akkor hogy véditek ettől a hidegtől a 4-5 hónapos babát, hány takarót használtok a babakocsiba? (babahordozóban! -azt muszáj használnunk, mivel sok helyre nem tudom bevinni a babakocsit)

Figyelt kérdés

2012. febr. 8. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lábzsák, takaró, kezes-lábas alatta kis felső rugdalózó kombidressz és harisnya.
2012. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én adok rá egy hosszú ujjú bodyt, arra egy póló harisnya, plusz 1 zokni, egy melegítő, az overál és egy bundás babakocsilábzsák. Ha a lábzsák nem lenne, egy nagyobb felnőtt méretű pléd hajtogatva. Szerintem ennyi elég. Nap közben azért nincs annyira hideg, legalábbis nálunk -5 volt ma is. Ilyen minden télen van, ez nem extrém.
2012. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hordoztam ennyi idősen még elől, speciális 4 évszakos takaróval. Nagyon jó volt, én is melegítettem, meg éreztem, hogy mennyire van melege. Ha bementem valahova csak levettem a takarót és nem sült meg akkor sem.
2012. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HOrdozd:)! Közös kabát/ hordozótakaró. Melegítitek egymáqst és mennyivel kényelmesebb mint a dögnehéz hordozót cűgölni:)

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!