Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-10 hós baba nagy balhét...

8-10 hós baba nagy balhét csap, ha délutántól másnap délelőttig a mamával lesz? Bíztátok ilyen idősen másra ennyi időre?

Figyelt kérdés
Nem anyatejes, alapvetően nyugodt baba.
2010. okt. 1. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyereke válogatja... Én már kisebb korában is hagytam nagyival, soha nem volt balhé, nagyon jól megvan mindkét nagymamával.
2010. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam most 9 hónapos, elég anyás. De ha nem vagyok ott mással is beéri. szóval szerintem jól ellenne a mamával, bár még nem próbáltuk. A nagyobbik lányom ilyen korban nem volt ennyire anyás, nála soha nem okozott gondot, ha másra bíztam. Bezzeg most, hogy ovis lett.... Most csak anya kell!
2010. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos fiamat bármikor együtt hagyhatom a mamával, ill. már 6 hónapos kora óta imádja a mamát. Egy ilyen idős babát már elég sok mindennel megetetheti, ha éhes lesz, ill. nagyon jól el lehet már vele játszani, de nekünk fél nap azért sok lenne, mivel szopik még. Azt más nem nagyon tudja helyettesíteni. A te esetedben nem vészes a fél nap.
2010. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányom nem is aludna máshol,csak a saját ágyában,mivel most van a szeparációs szorongása még ott is csak nehezen!Mondjuk mi még szopisok vagyunk,amúgy hétfőn lesz 10 hós!Eszembe sem jutna a mamákra bízni,főleg éjjelre,de én is elgondolkodtam ,mi lenne ha valami miatt kórházba kéne mennem....De csak nem!

De tényleg gyereke válogatja!A lányom éjjel megőrülne nélkülem!

2010. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem, az nagyon sok ido.
2010. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rábíznám a mamákra simán ennyi idősen. Szerintem ha rövidebb ideig már volt velük, érdemes megpróbálni. Persze fokozatosan.
2010. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!