Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire igaz az a hír hogy a...

Mennyire igaz az a hír hogy a PET palackból kioldódó lágyító anyagok és különböző szteránvázas vagy arra hasonlító vegyületek női hormon hatásúak fiúknál?

Figyelt kérdés

Gondban vagyok hogy jó-e PET palackos ásványvzet itatnom a három éves kisfiammal?

Ti mivel itatjátok?


2010. okt. 1. 13:44
1 2
 11/12 Bátki Zsolt válasza:

Az ókorban és középkorban fertőzöttek lehettek a vizek, mivel nem volt víztisztító. A forrásvíz persze akkor is tiszta volt, de a tavak, nagyobb folyók nem. Hamurapi törvényeiben az is benne volt, hogy a társadalmi ranglétrán kinek mennyi sör jár naponta. Ez kevésbé szennyezett, mert az érlelés, gondolom, ezt megoldotta. Tehát üveges sört, illetve üveges bort igyunk. Kimért bort

töltsük üvegbe. Szerintem az üveges cola jobb ízű, mint a műanyagos. Mi a véleményetek? A fiam szerint ez cs belemagyarázom.

2015. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bátki Zsolt válasza:

Az ókorban és középkorban fertőzöttek lehettek a vizek, mivel nem volt víztisztító. A forrásvíz persze akkor is tiszta volt, de a tavak, nagyobb folyók nem. Hamurapi törvényeiben az is benne volt, hogy a társadalmi ranglétrán kinek mennyi sör jár naponta. Ez kevésbé szennyezett, mert az érlelés, gondolom, ezt megoldotta. Tehát üveges sört, illetve üveges bort igyunk. Kimért bort

töltsük üvegbe. Szerintem az üveges cola jobb ízű, mint a műanyagos. Mi a véleményetek? A fiam szerint ezt csak belemagyarázom.

2015. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!