Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiakadtam! Jártál már így az...

Kiakadtam! Jártál már így az utcán?

Figyelt kérdés

2.5 éves fiammal most utaztunk először úgy autóval, hogy nem volt rajta pelus. (Nappalra már itthon szobatiszta, de utazáshoz mindig adtunk rá pelust)


Megérkeztünk, eltelt 2 óra, mire indultunk hazafelé. Előtte elvittük pisilni.

Egy boltnál tartózkodtunk, mellette egy kisebb butik, amiben nyakláncokat árulnak. Na ettől a butiktól 10 méterre, bent a kerítés tövében volt egy fa. Senki nem látott ide se a boltból, se az utcáról. Ott pisilt a kisfiam, ölben, mint ahogy a lányok szoktak. Állva még nem nagyon sikerül neki. Örültünk, hogy pisilt, mert idegen helyen nem nagyon szokott. Anyukám sétált a fiammal, én a kisebbiket toltam a babakocsiban mellettük.


Már indultunk az autóhoz, mikor utánunk jött egy nő, akinek a butikja a közelben volt. És ránk förmedt, hogy ott a fagyizó, annak van nyilvános wc-je, pisiltessük ott a gyereket. Mi ezt nem tudtuk, holott többször ettünk már ott fagyit, de soha nem láttuk, hogy van wc-je!!! Tábla nem jelzi. Ledermedtünk, anyu csak annyit tudott mondani, hogy jó. De több az ő száján sem jött ki. Nekem meg utána eredt volna meg a nyelvem, de addigra már eljöttünk onnan.


Most komolyan, egy 2.5 éves gyerek nem pisilhet egy fa tövében, ami eldugott helyen van, és nem magántulajdon??

Mit árt az a fél decinyi pisi??

Hát nem tudom, én kiakadtam. Esetleg jártatok hasonló szituban???


2010. okt. 1. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem jártam! De szerencséje is az illetőnek! Én tuti ..áááááááá! Szóval nem álltam volna meg szó nélkül!
2010. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem jártam, de nem kell foglalkozni ezzel. (Fontoskodók mindig mindenhol vannak).

A kutyák is ott pisilnek, ahol érik... Közszeméremsértés pedig nem történt.


Minket inkább megmosolyognak az emberek, amikor pisiltetem a lányom valami füves helyen.

2010. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is van pici fiam, de nem nézem jó szemmel az utcán pisiltető anyukákat... Nem részletezem, ennyi a véleményem. Én is megoldom a fiammal ezt a dolgot.
2010. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálom! Elég bunkó és lelketlen volt az a nő.. :S Szoktam látni itt-ott, hogy anyukák az utcán "pisiltetik" ilyesmi korú gyerekeiket, de én ezt mindig megmosolygom :)

Hiszen náluk nem úgy van, hogy még 20-30 percig tudja tartani. Annak a nőnek (?) valószínűleg nincs gyereke. Bezzeg, lelki szemeim előtt látom, hogy meg sem mert volna mukkanni, ha egy hajléktalan teszi "ugyanezt".

2010. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Igazad van! Nehogy már egy épp, hogy szobatiszta gyerekkel - akinél örül az ember, hogy szól,nem hogy még tartogassa is szegény- elkezdjünk keresgélni, hogy ugyan hol találunk a közelben nyilvános wc-t vagy olyan üzletet, ahol akkor is szívesen látnak, ha a gyerek csupán pisil, de nem veszünk semmit... A boltos nőnek vagy nincs gyereke vagy csak belétek akart kötni! Rá se ránts, van még sok bunkó a világban :) Én nem egyszer pisiltetem meg a kislányomat nem túl feltűnő helyen, mert még 2 éves se volt, mikor már szobatiszta lett... szerencsére senki sem ütközött meg a dolgon (legalábbis nekem senki nem szólt).
2010. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Ne is mond! Bár így még nem jártam, mert az én lányom meg aztán nem is pisil idegen helyen.Inkább tartogatja. Szóval nálunk a nyilvános WC eleve kizárva. Gugolva pisilni is nemrég tanult meg. De egy esetet láttam a játszótéren: egy nagypapa(korú bácsi) rászólt egy anyukára aki a fiát pisiltette, hogy ott a WC, miért viszi a bokorba, "mert ez higéniai problémát vet fel".Még most is a fülembe cseng! A nő szegény semmit nem szólt csak elvonszolta a gyereket a bokortól és közben végig csurgatta a pisit a WC-ig. Nem tudom mit gondolt a nagypapa, egy éppen szobatisztaságot tanuló gyerek még nem tudja addig visszatartani, míg megkeressük a WC-t!
2010. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy a kutyákat is elküldi:))))))

Vagy behívja őket is a mosdójukba:)))))))

Vicccccc

2010. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

14:02

Aki nem nézi jó szemmel az utcán pisiltetőket


Te mégis hol pisiltetsz, ha nincs wc a közelben és a gyereknek pisilnie kell???

2010. okt. 1. 14:21
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
azért megkérdezhetted volna a fagyizót...
2010. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
"azért megkérdezhetted volna a fagyizót"hát ha szól akkor egy ilyen kicsinél az azt jelenti hogy azonnal kell tehát nincs idő kérdésekre azonkívül nehogy már ezzel legyen valakinek baja én biztos nem álltam volna meg szó nélkül.pedig mi még nem vagyunk szobatiszták de én úgy vagyok vele meg minden mással hogy szépen lassan mindenhez megérik egy picur nyilván 7 évesen már tovább tudja tartani jobban kommunikál és az ember keres egy nyilvános helyet.
2010. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!