Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kiakadtam! Hogy...

Teljesen kiakadtam! Hogy lehet egy anya annyira önző, hogy 9 hónapos kisbabáját is vegán elvek szerint étkezteti?!

Figyelt kérdés
Sőt, ha húst hall, kiakad, mint a taxióra! A gyerek visít, ha az anyja tömné bele a kotyvasztott ételt, az anya meg idegbeteg, hogy nem eszik a gyerek semmit. Védőnő, gyerekorvos ilyenkor hol van?!
2011. márc. 28. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez egy hülye liba.
2011. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

-hogy jövök én pl. hogy minősítsem...

-lehet a gyerekorvos is vegán.

-ezek alapján egy konkrét nőről van szó hát az ő dolga.

-jelentsd fel a gyermekvédelmiseknél ha ennyire zavar.


nem önzőség mert az más de nem ép gondolkodásra vall.

2011. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy tudom, aaz izmok fejlődéshez, kell a hús, vagy más fehérje.
2011. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne ezzel semmi gond. Nem tudom, mi zavar abban téged, hogy máshogy eteti a gyermekét, mint te a tiédet? Egy kínai, egy polinéz, egy amerikai gyerek is tök máshogyan és mást eszik. Nem hinném, hogy a gyermek azért sírnak, mert csirkepörire vágyna! :)
2011. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Én sem eszem húst viszont állati eredetű dolgokat igen tojás tej felvágottak sajtok minden mást csak a konkrét húst nem!De a fiamat nem eszerint etetem hog yén mit szeretek ez nem is volt kérdés számomra.Minden embernek saját joga van h azt egye amit akar szóval szegény gyereknek s azt kellene egyen amit akar.Ha téged enniyre zavar szólj a védőnőnek,de az ilyen anyát tényleg nem értem.
2011. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
A gyeree fjlődéshezvalóbn szüksges a fehérje.. csakohgy a szervezet a zöldségekből is ki tudja vonni a szükségeseket. Igaz, kicsit kvésbé tudja hasznosítani, mint az állait. Gondolom, a gyereket látja gyerekorvos, védőnő.. ha probléma lenne vele, már tudnák. Különben a vega kaják se rosszak, nem kotyvalékok, sőt nagyon finomak is lehetnek! (írom úgy, hogy én imádom a húst, el se tudom képzelni nélküle az életem). Ja!Az, hogy a gyerek nem eszik, megeshet a nem vegán családokan is... hány ilyen kérdés van az oldalon naponta?...
2011. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Én azért etetem így, mert a lányom tejfehérje, tojás és még pár apróságra érzékeny. Sajna nagyon sok húsfélétől is kiütéses lesz, és megy a hasa.

Fontos a kiegyensúlyozott táplálkozás, és akkor nem kell bele mindenképpen hús.

2011. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na,hiába néztem át, mégis marad benne hiba :S Remélem, így is érthető.. (nem magyar a nyelvi ellenőrző).
2011. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Lehet ad neki szojat vagy tofut es ebbol megvan a feherje. Azt szoktan enni hus helyett a vegetarianusok. de ki tudja, csak egy tipp volt.
2011. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek 11hónapos a kisfia, és szintén vegák és még ő se kapott húst (azt a gyanúm h nem is fog)....
2011. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!