Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves körüli babádnak...

Másfél éves körüli babádnak szoktál ebéd után valami nasit adni?

Figyelt kérdés
túró rudi, tejszelet
2010. okt. 1. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Ha kér, akkor max. gyümölcsöt.
2010. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
max túró rudit, de azt sem minden nap
2010. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

előző

Ő gyümölcsöt alapból eszik mindig napközebn, kér pl szőlőt és adok neki

De az uzsija is gyümölcs, vagy joghurt, házi túrókrém


Viszont a tejszelet brutálisabb mint a rudi szerintem, azt egy héten max 1x kap.

2010. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem. Örülök, ha eszik az ebédjéből. Ha rájönne, hogy kap nasit, még annyi ebédet sem enne, mint előtte.

Általában délután kap ilyesmit, ha kap.

2010. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tizenegy éve vagyok ugyan,de van másfél éves kistesóm.és 4 éves lány ikertesóim.A picinél ebédkor anya kaja után,babapiskótát,babakekszet szokott adni nekik. (:remélem hasznos volt a válasz!
2010. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Nem nagyétkű a lányom, örülök, ha a normális kaját megeszi (abból se sokat), fölöslegesnek tartom hozzászoktatni az édességekhez ebéd után. Eleve ilyeneket max hetente 1-2x kap, de akkor is csak uzsonnára.
2010. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nem szoktam, mondjuk ő nem is igényli. sosem követel,akr, kér semmit. örül ha nem kell enni. ő csak rohangálni szeret. még édességet sem kunyizik soha. ha kap ímmel-ámmal megeszi, de inkább hagyjam békén...
2010. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Én nem értem ,mért kell eltiltani egy kis édességtől!Te soha nem szoktál enni?És ha megszeretné kostólni akkor nem adsz neki? minden gyerek szereti az édességet.
2010. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az enyém nincs eltiltva... Csupán nem kap mindennap. Ennyi. Én sem eszem naponta süteményt, csokit, meg ilyeneket. Érdekes, a 3 nagy gyerekem is felnőtt így, hogy ritkán kaptak édességet és nincs tőle semmi bajuk :) Egyik sem túl édesszájú....
2010. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

brutális a tejszelet.... na ezen jót nevettem. Jó Isten, mintha valami bűnről beszélnénk.

bizony, meg fog halni az a gyerekek aki brutális tejszeletet kap!!!


na miért ne ehetne egy gyermek ebéd után, ha már beebédelt egy kis nasit... Hol élünk??

Agyonféltett kisbabák, akik azután mindenre érzékenyek meg allergiásak mert a szervezetük "nem ismeri".

2010. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!