Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedést babának okozhat...

Székrekedést babának okozhat a fogzás? Tudom hogy ilyenkor inkább a hígabb széklet jellemző, de van akinél a székrekedés volt?

Figyelt kérdés
Hetek óta kínlódunk, már szinte mindent ki próbáltuk ami lazítja és nem kap olyat ami fogja és úgy is alig tud valahogy egy bogyót kimyomni. Most 3 foga jön egyszerre
2022. dec. 22. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit eszik?
2022. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem hiszem h a foga miatt van. Mennyi idos, mit eszik? En inkabb keves folyadekra gyanakszom, vagy valami nagyon fogja a hasát. Pl tul sok banan?
2022. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en gyerekem 8 hónapos mi is nehezen haladunk valogatós is, és a kaki is nehezebben megy néha. Ha latom hogy 2-3napja semmi elkezdek sokkal több folyadékot adni ha 3-4 nap nincs eredmény még mindig akkor inkabb sok sok anyatej és ami nálunk utolsó után bejön az. 100% almalé. Nem akarok belemenni nagyon de olyankor mar neki sürü de nem bogyó ha bogyos akkor elsőnek meg kéne várni míg ujra normális állagú lesz és utána tovább halani az étkezéssel mennyi idős ? Illetve nálunk az elején a hús is rettentően megfogta.
2022. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 8 hónapos, eleinte nem volt gond bármit evett nem fogta meg a hasát. Pár hete van gond a kakival azóta inkább olyan pépet kap ami nem fog főleg gyümölcs és zöldség. Banánt, sárgarépát nem kap most egyáltalán. Anyatejes, nem nagyon szeret vízet inni, tudom hogy fontos a sok folyadék ezért sokféleképpen próbálom itatni cumisüveg, pohár, kiskanál, nurofenes fecskendő, bármi amiből kortól legalább egyet :). Van hogy a frissen csavart gyümölcslevet jó ízűen megissza., máskor az sem kell. Sok mindent ki próbáltuk ezért gondoltam arra hogy esetleg a foga miatt van, ezért is írtam ki a kérdést hogy más tapasztalt e hasonlót.
2022. dec. 23. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem árt 1-2 teáskanál olajat is tenni a pépbe, amit adsz neki. Az is lazítja a kakit
2022. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, találtál megoldást a problémára? Úgyanígy van most a 10 hónapos kisfiam, kb 2 hete küzdünk. Neki most tört elő 3 foga de még jön neki.
2023. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Találtam rá megoldást, nekünk a tökmag olaj segített, reggel adok neki egy kiskanállal az kb 1-2 ml és minden nap van kaki.
2023. ápr. 28. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!