Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt székrekedése...

Valakinek volt székrekedése terhesség alatt, illetve lehet a terhesség jele is? Mennyire jellemző ez?

Figyelt kérdés
Mondjuk mostanában sok a stressz, illetve az étkezés sem megfelelő, lehet hogy csak ez okozza? Ovuláció előtt, illetve után voltunk együtt egy-egy nappal. Nagyon örülnék ha úgy van, hogy összejött.
2018. júl. 29. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább a végefelé jellemző.
2018. júl. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak a közepe, vége felé volt ilyen gondom, mert a baba már elnyomott bent sok mindent a mérete miatt. Akkor az orvos irt fel rá paraffin olajat, és gyorsan megszűnt a probléma.
2018. júl. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Rogton az elejétől volt nekem sajnos :-/

Remelem enyhül valamikor mert nagyon kellemetlen.

2018. júl. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is rögtön az elejétől volt. 6-7 hetesen már jöttek az ezzel kapcsolatos bajok.

De ez semmiképpen sem jel..!


De Bia nekem úgy tűnik - mert elég ismerős a neved -, hogy te havonta terhesnek képzeled magad.

2018. júl. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem terhestünet. Annyi mindent hisztek mostanában terhestünetnek hogy csak pislogok....a múltkor valaki azért hitte magát terhesnek mert sokat böfögött..egy másik elmeóriás meg a lába zsibbadása alapján diagnosztizálta magát kismamának. Őrület a köbön.
2018. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tünet, nem jel, bár nekem is volt az elejétől, de akkor már tudtam, hogy terhes vagyok.
2018. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem luteális fázisban alapból jellemző, így nekem már az elejétől volt. Úgy értem menzesszel szűnik meg, terhesen tovább tartott.
2018. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is volt az elso teimeszterben az osszes terhessegem alatt, de nem ez volt a terhessegek tunete!

7szer voltam terhes (tobb baba elment), de konkretan egyet leszamitva mindig az volt az elso jele a terhessegnel, hogy nem jott meg a mensim. Az osszes tobbi korai tunetem kb ugyanaz volt, mint ami maskor a mensit elozi meg es nekem csak olyan hat hetesen, azaz ketnhet keses utan kezdodtek a terheszunetek, a szekrekedes is.

(Abban az egy esetben abbol gondoltam mar mensi eoott a babara, hogy baromi gyenge lettem hirtelen, allandoan elszedultem, egymast koveto ket nap kidoltem az edzesem 10. perceben. Akkor teszteltem, pedig meg 2 nap lett volna es mar pozitiv volt erosen. De a tobbinel semmi ilyen korai jel/tunet nem volt, amibol babara gondoltam volna.)

2018. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#4-es nem képzelem magam minden hónapban terhesek képzeld. Próbálkozunk a babával már másfél éve. Ovu teszt, progeszteron, vitamin pótlás minden volt már. Peteérés kor vagyunk együtt. Normális hogy az ember nagyon szeretne, és reménykedik. Ettől még nem kell kígyót békát ramondani.

#5-os nek pedig ugyanez. Attól hogy pl. Fáj a kis lábujjak meg nem az jut eszembe egyből hogy terhes vagyok. Nem kell osszekeverni a tényleges őrültekkel.

Többieknek pedig koszonom

2018. júl. 29. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:

4 vagyok. Nem kiabáltam rád kígyót, békát. Leírtam a tényeket.


És de! De bizony, hogy mindenre azt hiszed, hogy jel. Most kérdezted meg, hogy a székrekedés lehet-e jel? Már, hogy lehetne?

2018. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!