Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 éves a kisfiam és sokszor...

1.5 éves a kisfiam és sokszor felriad.Nem kel fel csak nyöszörög ha megsimizem vissza is alszik.Ritkán felébred akkor csak az segít ha magam.mellé rakom. Normális hogy van amikor félóránként megriad? Mitől lehet szeparációs szorongás? Fogzás?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Is is

Bármi

Nálunk ugyanez😅

Sosem volt gond az alvással

Eddig ma este már 2 xer sírt fel 🤷‍♀️

2022. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszat álmodik.
2022. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos a Kisfiam, ugyanezt csinálja születése óta. Én úgy gondolom, hogy mivel újra éli a napját alvás közben, azért sír fel rövid időre. Nem feltétlenül ébred fel, csak annyira sír, hogy a frászt hozza ránk az éjszaka közepén. Azt mondják, idővel kinövi. Remélem így lesz!
2022. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen miis így vagyunk.Meg nem.minden nap van .ilyen..Hat skkor várjuk a rendszeres alvást :D
2022. dec. 26. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Néha már van ilyen! 😅
2022. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Néhs nálunk is :) De én már nem.reménykedek lassan születik a kisfiam :D
2022. dec. 26. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Oh, jaj! Akkor nincs megállás! Nekem már nagyobb Fiaim vannak, az egyik 16 lesz, kezdődik lassan az éjszakai kimaradás, tehát azért nem fogok aludni... 😅
2022. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hajajj kitartást :)

Az is egy izgalmas időszak

2022. dec. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!